Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Presvika

 • Išleidimo metai: 2004
 • Puslapių skaičius: 104
 • ISBN ar kodas: 9955-567-63-5 • Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms.pdf
  Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms.epub
  Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms.mobi


  Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Švenčių ir spektaklių scenarijai ikimokyklinio ugdymo įstaigoms aprašymas

  Aprašymas

  Šiame leidinyje pateikiami nuotaikingi muzikinių švenčių ir spektaklių scenarijai. Jie tinkami ne tik ikimokyklinio ir priešmokyklinio, bet ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.
  Dirbdama vaikų darželyje ir stebėdama savo auklėtinius autorė suprato, kad meninė teatrinė veikla padeda vaikams lengviau bendrauti tarpusavyje ir su suaugusiaisiais, adaptuotis naujoje aplinkoje, teikia džiaugsmo, pasitikėjimo savo jėgomis, skatina kūrybiškumą ir norą dalyvauti įvairioje veikloje. Be to, taip ugdyti vaikus kur kas smagiau ir įdomiau. Taip ir gimė „Pasakiukų“ grupės muzikinės pasakaitės. Į scenarijus buvo įtrauktos vaikų pamėgtos dainelės, pritaikytos jų pasiūlytos idėjos. Pasakaitės ne tik suteikia galimybių vaikams kūrybiškai atsiskleisti, bet ir moko juos būti mandagius, draugiškus, linksmus, išradingus, nemeluoti, nešiukšlinti ir pan.
  Autorė tikisi, kad pedagogams ši knygelė bus naudinga, – suteiks kūrybinių minčių ir įkvėps plėtoti meninę veiklą.

  Leave a Reply