Svetimas vaikas pdf, epub, mobi

Svetimas vaikas | Rachel Abbott

Atsisiųsti knygą Svetimas vaikas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789955138082


 • Svetimas vaikas.pdf
  Svetimas vaikas.epub
  Svetimas vaikas.mobi


  Svetimas vaikas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Svetimas vaikas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Svetimas vaikas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Svetimas vaikas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Svetimas vaikas aprašymas

  Aprašymas

  Psichologinių trilerių meistrės Rachel Abbott romanas „Svetimas vaikas“ įtraukia į intriguojančių paslapčių tinklą ir pražūtingas tiesos paieškas. Tamsi praeitis išnyra iš šešėlių ir kėsinasi sugriauti saugų gyvenimą, pastatytą ant melo pamatų.

  Kai Ema sutiko savo vyrą Deividą, jis buvo iškankintas sielvarto. Pirmoji Deivido žmona Karolina žuvo per avariją, automobiliui nuslydus nuo kelio. Dar baisiau, kad per tą avariją dingo ir šešiametė Deivido dukra Taša. Nerasta jokių pėdsakų kad automobilyje su mama sėdėjo ir mergaitė.
  Vis dėlto praėjus šešeriems metams, Ema tiki, kad skausmingas ir sunkus laikotarpis jau praeityje. Ji ir Deividas drauge susikūrė naują gyvenimą, turi nuostabų sūnelį Olį. Tačiau vieną dieną į jų gyvenimą įsiveržia nepažįstamoji, ir viskas ima griūti.
  Emos gyvenimas tampa nesaugus. Ar ji tikrai žino, kas nutiko prieš daugybę metų jos vyro šeimai? Ir kodėl ji taip bijo dėl savo ir savo sūnaus saugumo?

  Vilties netekusi Ema kreipiasi į seną savo draugą vyresnįjį inspektorių Tomą Daglasą. Tačiau šis žingsnis sukelia dar didesnį pavojų šeimai. Ilgai netrukus atsiskleis sukrečiantis apgavysčių tinklas
  Sakoma – niekada nepasitikėk nepažįstamuoju. Gal tai ir tiesa…

  „Kai tik pagalvoji, kad viską supratai, pagauni save spiegiantį iš nevilties dėl savo kvailumo.“
  Crime Fiction Lover

  „Svetimas vaikas yra tobulas trileris. Negalėjau atsitraukti nuo šios šokiruojančios istorijos.“

  Bookaholic Confessions

  „R. Abbott sukuria painų apgavystės, paslapčių ir apgaulingų užuominų tinklą.“

  Booklist

  Rachel Abbott (tikrasis vardas Sheila Rodgers, g. 1952 m.) – anglų rašytoja, psichologinių trilerių autorė. Jos knygos verčiamos į 20 kalbų, vien egzempliorių anglų kalba praduota daugiau nei 3 milijonai. „Svetimas vaikas“ – ketvirtasis jos romanas. Lietuvių skaitytojams autorė pažįstama iš knygų „Šunkelis“, „Nekaltųjų kaltė“, „Saldžių sapnų“.
  Rašytoja užaugo netoli Mančesterio. Buvo įkūrusi įmonę, kūrusią programinę įrangą švietimo rinkai, tačiau 2000 metais ją pardavė ir persikėlė gyventi į Italiją. Kartą dėl užsitęsusio snygio kelias savaites negalėjo išeiti iš namų, tad ėmė rašyti ir suprato, jog nebegali sustoti. Taip atsirado pirmoji jos knyga.
  Dabar autorė visą laiką skiria rašymui ir vis dar gyvena tarp Italijos ir Oldernio salos Prancūzijoje.

  Leave a Reply