Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis pdf, epub, mobi

Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis | Diana Gabaldon

Atsisiųsti knygą Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 592
 • ISBN ar kodas: 9786090100509 • Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis.pdf
  Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis.epub
  Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis.mobi


  Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Svetimšalė. Meilės labirinte. III dalis aprašymas

  Aprašymas

  Romane „Svetimšalė. Lemtingas susitikimas” prasidėjusi Klerės ir Džeimio meilės istorija tęsiasi…
  1968-aisiais Klerė Randal kartu su dvidešimtmete dukterimi Briana atvyksta į Invernesą Škotijoje. Prieš dvidešimt dvejus metus Klerė čia jau viešėjo – su vyru Frenku šiame krašte leido antrąjį medaus mėnesį. Tąkart Druidų akmenų rate žengusi pro suskilusį akmenį, ji pateko į XVIII amžių, kur sutiko Džeimį Freizerį ir jį pamilo. Su žavingu vyriškiu praleidusi kelerius aistros ir nuotykių kupinus metus, Klerė vėl grįžo į XX amžių, pas pirmąjį vyrą Frenką. Dabar Frenkas jau miręs, o Klerei be galo rūpi sužinoti, kas nutiko jos antrajai gyvenimo meilei. Moteris taip pat svarsto, kaip atskleisti dukrai ilgai slėptą tiesą apie tikrąjį jos tėvą.
  Tikėdamasi rasti atsakymus į jai rūpimus klausimus Klerė mintimis sugrįžta į praeitį, į intrigų kupiną Paryžiaus dvarą, kuriame teko kovoti už mylimo vyro ir dukrytės gyvybes…

  Leave a Reply