Šviesa – gyvoji dvasia pdf, epub, mobi

Šviesa - gyvoji dvasia | Omraam Mikhael Aivanhov

Atsisiųsti knygą Šviesa – gyvoji dvasia pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 11×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9786098050752


 • Šviesa – gyvoji dvasia.pdf
  Šviesa – gyvoji dvasia.epub
  Šviesa – gyvoji dvasia.mobi


  Šviesa – gyvoji dvasia pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šviesa – gyvoji dvasia pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šviesa – gyvoji dvasia knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šviesa – gyvoji dvasia pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šviesa – gyvoji dvasia aprašymas

  Aprašymas

  Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900–1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.

  Ši knyga yra dar viena dvasinio mokytojo Omraamo Mikhaelio Aivanhovo paskaita, užrašyta jo mokinių ir sekėjų. Mokytojas Aivanhovas kalba apie dvasinę šviesos prigimtį, atskleidžia jos sąsajas su žmogaus kūnais, kalba apie šviesos sampratas Biblijos, Kabalos ir hinduizmo mokymų tradicijose, palygina šias žinias su šiuolaikinio mokslo atradimais.

  ‘Iš ko šilkverpio vikšras audžia savo kokoną, o voras – voratinklį? Iš ko sraigė padaro savo kiautą? Tą substanciją jie paima iš savęs. Jei mokėtumėte stebėti gamtą, išvystumėte daugybę reiškinių, kurie padėtų suprasti dalykus, didžiųjų filosofų laikomus neatskleidžiama paslaptimi. Vieną dieną net mokslas pripažins, kad šviesa yra žaliava, iš kurios buvo sukurta visata. Jei žmogus išmoks elgtis su šviesa, jis taps kūrėju kaip Dievas.
  Omraam Mikhael Aivanhov Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

  Leave a Reply