Švystelėjo kaip meteoras pdf, epub, mobi

Švystelėjo kaip meteoras | Solveiga Daugirdaitė

Atsisiųsti knygą Švystelėjo kaip meteoras pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 10×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 271
 • ISBN ar kodas: 9786094251542


 • Švystelėjo kaip meteoras.pdf
  Švystelėjo kaip meteoras.epub
  Švystelėjo kaip meteoras.mobi


  Švystelėjo kaip meteoras pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Švystelėjo kaip meteoras pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Švystelėjo kaip meteoras knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Švystelėjo kaip meteoras pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Švystelėjo kaip meteoras aprašymas

  Aprašymas

  „Švystelėjo kaip meteoras“ – tai Solveigos Daugirdaitės studija (serija in brevi) apie Lietuvai ypatingą įvykį – prancūzų filosofų ir rašytojų Simone de Beauvoir ir Jeano Paulio Sartre’o viešnagę Lietuvoje 1965 metų vasarą.

  Kaip rašoma knygos „Švystelėjo kaip meteoras“ pratarmėje, remiantis to meto spaudos duomenimis ir vėliau pasirodžiusiais prisiminimais, studijoje siekiama rekonstruoti viešnagės detales, aptarti atsiminimuose fiksuojamus faktus ir jų interpretacijas, analizuoti, kodėl lietuvių intelektualai taip sureikšmino šį apsilankymą, kaip jis buvo prisimenamas, kas pabrėžiama kaip svarbiausia. Kitaip sakant, ieškoti atsakymų, ką ši viešnagė kalba apie mūsų mąstymą bei vertybes.

  „Lietuvos, okupuotos mažos šalies, intelektualams Simone de Beauvoir ir Jeano Paulio Sartre’o viešnagė teikė pasididžiavimo savimi ir vilties, kad mūsų kultūra gali būti įdomi kitiems. Žvelgiant iš pusės šimtmečio perspektyvos atrodo, kad tai ir yra didžiausia šio prancūzų intelektualų apsilankymo Lietuvoje 1965-ųjų vasarą prasmė.“

  Leave a Reply