Šypsenos ilgumo pasakaitės pdf, epub, mobi

Šypsenos ilgumo pasakaitės | Gianni Rodari

Atsisiųsti knygą Šypsenos ilgumo pasakaitės pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 16×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 164
 • ISBN ar kodas: 9789955235675 • Šypsenos ilgumo pasakaitės.pdf
  Šypsenos ilgumo pasakaitės.epub
  Šypsenos ilgumo pasakaitės.mobi


  Šypsenos ilgumo pasakaitės pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Šypsenos ilgumo pasakaitės pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Šypsenos ilgumo pasakaitės knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Šypsenos ilgumo pasakaitės pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Šypsenos ilgumo pasakaitės aprašymas

  Aprašymas

  Nepaprasti veikėjai, turintys vieną nosį šiokiadieniams ir vieną šventėms, skraidantys namai, išvedantys tarp kalvų pasivaikščioti savo šeimininkus, išgalvota patrakėlė geografija, siunčianti salas atostogų ir priverčianti judėti kalnus, istorijos atvira pabaiga, kurias kiekvienas skaitytojas galės pratęsti ir užbaigti. Šmaikščios, nutrūktgalviškos, svajingos Rodari pasakos nustebins ir pradžiugins ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius.
  Tik nepamirškit šypsotis!

  Gianni Rodari (Džanis Rodaris, 1920-1980) gimė Šiaurės Italijoje, Novaros provincijoje, Omenjos miestelyje. Kurį laiką dirbo pradinių klasių mokytoju, paskui tapo žurnalistu ir beveik atsitiktinai ėmė rašyti vaikams. Jo knygos išverstos į daugybę kalbų ir pelnė įvairių apdovanojimų, tarp jų 1970 metais ir prestižinę Anderseno premiją, vaikų literatūros “Nobelį”. Gianni Rodari puikiai pažįstamas ne vienai lietuvių skaitytojų kartai, laikomas vienu svarbiausių XX amžiaus vaikų rašytojų.

  Iš italų kabos vertė Asta Žūkaitė

  Leave a Reply