Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras pdf, epub, mobi

Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras | Juan Pablo Escobar

Atsisiųsti knygą Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786090404362 • Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras.pdf
  Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras.epub
  Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras.mobi


  Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras aprašymas

  Aprašymas

  Abi knygos – „Pablas Eskobaras – mano tėvas” ir „Ko man niekada nesakė tėvas Pablas Eskobaras” – vienoje knygoje “Mano vardas – Pablas Eskobaras”.

  Faktai, kuriuos apie savo tėvą sužinojo Chuanas Pablas Eskobaras, ėmęs rinkti medžiagą antrajai knygai, jį gerokai nustebino ir net sukėlė baimę viešinti tiesą, kuri driekiasi nuo įtakingiausių JAV tarnybų iki žiauriausių nusikalstamų grupuočių. Vis dėlto garsiausio visų laikų narkotikų barono sūnus pasiryžo atskleisti tai, kas buvo nutylėta. Knygoje “Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras” autorius pasakoja, kur ir su kuo buvo Pablas Eskobaras tą dieną, kai jo pasamdyti asmenys nužudė Kolumbijos teisingumo ministrą, kokie ryšiai tėvą siejo su maištininkų grupuote M-19 ir kaip jis buvo susijęs su JAV Saugumo departamentu (DEA) bei Centrine žvalgybos valdyba (CIA).

  P. Eskobaro sūnus leidžiasi į susitikimus su tėvo bendrininkais, nukentėjusiaisiais ir jų artimaisiais tam, kad įvykdytų bent simbolinį teisingumą. Pagaliau paaiškėjo ir P. Eskobaro ryšiai su genialiu amerikiečių pilotu Bariu Silu, kuris tuo pačiu metu sugebėjo būti Amerikos valdžios slaptuoju agentu ir P. Eskobaro pilotu. Šis žmogus vienintelis turėjo tiesioginį įkaltį, įrodantį, kad P. Eskobaras susijęs su kvaišalų kontrabanda. Už tai ir buvo nužudytas…

  Knygoje “Tai, ko man nesakė tėvas Pablas Eskobaras” rasite dar neviešintų istorijų iš legendomis apipinto narkotikų barono gyvenimo: nuo anekdotinių situacijų iš kriminalinio pasaulio iki paskutinių P. Eskobaro valandų.

  “Ši knyga – dalis užduoties, kurią sau iškėliau ir kurią nuoširdžiai vykdau siekdamas, kad mano tėvo istorijos niekas nenorėtų pakartoti; noriu pasidalyti savo patirtimi, kurią įgijau gyvendamas su savo tėvu Pablu Eskobaru, ir atverti gilias žaizdas, dėl kurių apsisprendžiau nebūti toks kaip jis.”

  Chuanas Pablas Eskobaras.

  Chuanas Pablas Escobaras – garsiojo narkotikų barono Pablo Escobaro sūnus, po tėvo mirties išvykęs gyventi į užsienį ir net pasikeitęs vardą į Juaną Sebastianą Marroquiną Sau prisiekęs nesekti tėvo pėdomis, jis pasirinko architekto, dizainerio, dėstytojo ir rašytojo kelią. Juanas Pablas Escobaras sako, kad šią knygą nusprendė parašyti kaip žinutę šiuolaikiniam žmogui apie gyvenimą, kurio niekas niekada neturėtų pakartoti.

  Vertė Ieva Baranauskaitė

  Leave a Reply