Tai Lietuva (rusų k.) pdf, epub, mobi

Tai Lietuva (rusų k.) | sud. Danguolė Kandrotienė

Atsisiųsti knygą Tai Lietuva (rusų k.) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Terra Publica

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 25×31, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 250
 • ISBN ar kodas: 9786098090383


 • Tai Lietuva (rusų k.).pdf
  Tai Lietuva (rusų k.).epub
  Tai Lietuva (rusų k.).mobi


  Tai Lietuva (rusų k.) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tai Lietuva (rusų k.) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tai Lietuva (rusų k.) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tai Lietuva (rusų k.) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tai Lietuva (rusų k.) aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje „Tai Lietuva“ naujai ir moderniai pristatoma mūsų šalis – Lietuva. „Tai Lietuva“ – unikali savo forma, techniniu atlikimu ir pateikimu knyga, moderniai ir patraukliai reprezentuojanti Lietuvą. Naujausios iliustracijos, iš žinomų fotografų nuotraukų sukurtos mozaikos ir išsamūs žinomų recenzentų teigiamai įvertinti tekstai kuria Lietuvos, kaip modernios ir gilias tradicijas turinčios šalies, vaizdą.

  Knygoje pristatomi svarbiausi šalies simboliai: herbas, vėliava, himnas. Aprašomi mūsų šalies gyventojai, valstybės santvarka, istorija, nacionalinė valiuta – litas, kalba, švietimo sistema. Supažindinama su Lietuvos miestais, verslu, žemės ūkiu, etnografiniais regionais, tradiciniais amatais.
  Nepamirštama ir religija, dailė, muzika, teatras, kinas, sportas, tradicinės šventės, lietuviška virtuvė, atostogos, gamta.

  Pristatomi penki knygos „Tai Lietuva“ variantai:
  – anglų kalba be dėžutės – “This is Lithuania”
  – anglų kalba su dėžute – “This is Lithuania (su dėžute)”
  – lietuvių kalba be dėžutės – “Tai Lietuva”
  – lietuvių kalba su dėžute – “Tai Lietuva (su dėžute)”
  – rusų kalba be dėžutės – “Tai Lietuva (rusų k.)”

  Tad šalį reprezentuojantis leidinys skirtas ne tik Lietuvos žmonėms, bet ir svečiams iš užsienio, kaip verslo dovana – įmonėms, įstaigoms, ambasadoms.

  Knygos viršeliui prabangos įspūdį suteikia metalinis herbas. Tai 5,5 cm ir 4,5 cm dydžio melchiorinis medalionas, dengtas tikru sidabru. Knygos viršelį puošiantis unikalus fragmentas išskirtinis ne tik pačia panaudojimo idėja ir tuo, kad jam naudojamas tikras sidabras ir melchioras. Tai tiksli Šv. Kazimiero trirankio paveikslo aptaiso kopija. Paveikslas kabo Vilniaus arkikatedros bazilikos Šv. Kazimiero koplyčioje. Ženklas yra baroko stiliaus. Jo atspaudą sukūrė dailininkas Stasys Makaraitis.

  Leave a Reply