Tai ne aš, tai tu pdf, epub, mobi

Tai ne aš, tai tu | Mhairi McFarlane

Atsisiųsti knygą Tai ne aš, tai tu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9789955136637


 • Tai ne aš, tai tu.pdf
  Tai ne aš, tai tu.epub
  Tai ne aš, tai tu.mobi


  Tai ne aš, tai tu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tai ne aš, tai tu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tai ne aš, tai tu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tai ne aš, tai tu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tai ne aš, tai tu aprašymas

  Aprašymas

  “Tai ne aš, tai tu” – nostalgiška ir linksma bestselerio „Iš pirmo žvilgsnio“ autorės istorija apie tai, kaip išlikti stipriam, kai gyvenimas, rodos, slysta iš po kojų.

  O buvo taip: Delija pasipiršo. Polas atsakė „taip“. Tokia galėtų būti istorijos pabaiga.
  Bet ne viskas taip paprasta. Delija ir Polas susipažino, kai su draugų būreliu ji apsilankė Polo bare. Netrukus jų draugystės dešimtmečio sukaktis, ir Delija oficialiai pasiperša jam: kuriam nors juk reikia žengti pirmą žingsnį, tai natūralu, nes per visus tuos drauge pragyventus metus ne kartą apie tai svajota ir kalbėta.
  Polas sutrinka. Vis dėlto sutinka vesti Deliją. Pora užsuka atšvęsti sužadėtuvių ir Delija savo telefone aptinka paklydusią Polo žinutę, skirtą kitai moteriai.
  Delija nėra visiškai tikra dėl to, kada ir kur padarė klaidą. Bet ar tai jos kaltė?..
  Moteris turi išsiaiškinti, kas ji yra iš tiesų, ko nori iš gyvenimo ir ar apskritai senoji tikroji Delija dar kada nors sugrįš. Ar galiausiai išdrįs pasakyti: tai ne aš, tai tu?

  Iš anglų kalbos vertė Neringa Butkienė

  Leave a Reply