Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius pdf, epub, mobi

Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius | Audrys Juozas Bačkis, Antanas Gailius

Atsisiųsti knygą Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Naujasis židinys-Aidai

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 528
 • ISBN ar kodas: 9786098163056


 • Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius.pdf
  Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius.epub
  Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius.mobi


  Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius aprašymas

  Aprašymas

  Mūsų visų mylimas ir gerbiamas J. E. Kardinolas Audrys Juozas Bačkis, sulaukęs garbingo amžiaus ir pasitraukęs iš Vilniaus Arkivyskupo sosto, pagaliau turi laiko maloniems užsiėmimas. Su savo geru bičiuliu, poetu, vertėju, Nacionalinės premijos laureatu Antanu Gailiumi jis valandų valandas kalbėjosi ir pasakojo apie ilgą ir margą savo gyvenimą – vaikystę lietuvių inteligentų šeimoje Paryžiuje, tarnystę Bažnyčiai apaštališkosiose nunciatūrose Turkijoje, Nigerijoje ir kituose tolimuose kraštuose, glaudų bendradarbiavimą su mylimu popiežiumi Jonu Pauliumi II Romos Kurijoje, galiausiai, apie Vilniaus arkivyskupiją ir įnirtingą darbą, atkuriant nepriklausomybę atgavusią Lietuvą ir jos santykius su Visuotine Bažnyčia.

  Knyga “Taip, laimingas. Kardinolą Audrį Juozą Bačkį kalbina Antanas Gailius” pratęsia Kardinolo misiją „grąžinti“ Lietuvą Visuotinei Bažnyčiai: jo pasakojimai apie darbą svečiose šalyse labai informatyvūs, apie tai Lietuvoje mažai žinoma, o „lietuviškieji“ prisiminimai aktualūs, nes yra taip arti dabarties.

  Remdamasis savo turtinga patirtimi, kardinolas Audrys Juozas Bačkis, kurį nebūtų per drąsu vadinti vienu iškiliausių XX a. lietuvių, dosniai ir atvirai pasakoja apie Bažnyčios struktūras ir jos santykius su tautomis ir valstybėmis, peržvelgia susitikimus su iškiliausiais politikais ir paprastais tikinčiaisiais, šmaikštauja apie savo sėkmes ir nesėkmes.

  “Manau, kad ši knyga yra dovana ir visai Lietuvai. Mat ji kalba balsu žmogaus, kuris kelionei iš Kauno į Vilnių sugaišo ne valandą ar pusantros, kaip mes esame įpratę, bet ištisus dešimtmečius, nes jo kelio stotelės buvo ne Žiežmariai, Vievis ir Grigiškės, o Paryžius, Roma, Manila, San Chosė, Ankara, Lagosas, vėl Roma, galiausiai – dar ir Haga. Kelionės pradžioje šis žmogus matė gyvą Juozą Lukšą-Daumantą, kažkada pietavo su Ronaldu Reaganu, kalbėjosi su Czeslawu Miloszu, lankėsi net Kremliuje pas Michailą Gorbačiovą. Tiesą sakant, nežinau, ar Lietuvoje yra kitas tokio akiračio ir patirties žmogus.”

  Antanas Gailius.

  Leave a Reply