Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”) pdf, epub, mobi

Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija

Atsisiųsti knygą Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvių kalbos instituto leidykla

 • Išleidimo metai: 2011
 • Puslapių skaičius: 228
 • ISBN ar kodas: 9786094110696


 • Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”).pdf
  Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”).epub
  Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”).mobi


  Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Taip šneka lietuvininkai Saugose (serija “Tarmių tekstynas”) aprašymas

  Aprašymas

  Adelės Judeikienės transkribuotų tekstų rinkinį sudaro įvadas, kuriame trumpai aptariama Saugų bei vietos parapijos istorija, gyventojų skaičius, svarbesnieji pastatai ir įstaigos, žymūs krašto žmonės, vietovardžio kilmė, vietos kraštotyrininkės mokytojos Ritos Pečiulienės tekstas apie Saugas, Jono Bukančio straipsnis apie kai kurias Saugų šnektos ypatybes ir transkribuoti Saugų šnektos pateikėjų tekstai.
  Transkribuotieji tekstai sudaro pagrindinę leidinio dalį. Vadinamosios lietuvininkų šnektos yra labai įdomus ir svarbus lingvistinių tyrimų objektas, turint galvoje ne tik kalbines ypatybes, bet ir sudėtingą krašto gyvavimo istoriją, sociolingvistinę situaciją ir tolydžio mažėjantį kalbančiųjų tradicinėmis šnektomis skaičių.

  Leave a Reply