Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti pdf, epub, mobi

Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti | Richard Fenton, Andrea Waltz

Atsisiųsti knygą Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tobulėjimo projektai

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 95
 • ISBN ar kodas: 9786098210002


 • Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti.pdf
  Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti.epub
  Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti.mobi


  Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Taip! Tavo tikslas. Ne! Kaip tai pasiekti aprašymas

  Aprašymas

  Grupelė mokslininkų akvariume atliko eksperimentą. Į stiklinį rezervuarą jie suleido daug smulkių žuvelių ir vieną didelę lydeką, žuvis atskyrę stikline pertvara. Mokslininkai stebėjo, kaip alkana lydeka valandų valandas trankė nosimi nematomą pertvarą, kol galiausiai liovėsi. Tada jie stiklinę pertvarą pašalino. Kaip manote, kas nutiko?
  – Viso geriausio, žuvytės!
  – Ne. Lydeka ir toliau liko savojoje rezervuaro pusėje, plaukiojo ratais, vos per kelis centimetrus nuo įsivaizduojamos kliūties. Kelias valandas nosimi baksnojusi stiklą, lydeka suformavo savąsias ribas. Dauguma žmonių nesiskiria nuo lydekos. Jie patiria nemalonius išgyvenimus, kelis kartus atsitrenkę į kliūtį išmoksta iškart nuleisti rankas. Tada atsiduria kitokioje situacijoje, kurioje nėra tikrų kliūčių, kurioje galėtų sudoroti visas norimas žuvytes, bet ar padaro tai? Ne. Jie neperžengia įsivaizduojamų sienų.

  Neskaitykite šios knygos, kol nebūsite pasiruošę…

  Vertė Judita Cirvinskienė

  Leave a Reply