Tapatybės kortelė pdf, epub, mobi

Tapatybės kortelė | Ignas Staškevičius

Atsisiųsti knygą Tapatybės kortelė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sofoklis

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 16×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786094441738


 • Tapatybės kortelė.pdf
  Tapatybės kortelė.epub
  Tapatybės kortelė.mobi


  Tapatybės kortelė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tapatybės kortelė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tapatybės kortelė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tapatybės kortelė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tapatybės kortelė aprašymas

  Aprašymas

  Igno Staškevičiaus knyga „Tapatybės kortelė“ – taikli knyga tiems, kurie diena iš dienos turi derinti ambicijas ir galimybes, sunkų darbą ir ėjimą į sėkmę.

  Atviru asmeninio portreto eskizavimu pasižyminti Igno Staškevičiaus knyga „Tapatybės kortelė” žadina ne tik skaitytojų susižavėjimą, bet ir smagius krizenimus. Autoriaus pasirinktas gana asmeniškas kalbėjimas leidžia mėgautis retai beaptinkamu paprastu grynu, nuosaikiu, tikslias ir išgrynintas prasmes fiksuojančiu požiūriu.
  Pati idėja – sąsaja, kai į žmonių santykius, situacijas žvelgiama be sentimentų, bet skvarbiu žvilgsniu ir su kandžia ironija bei šypsena per paradoksus norima parodyti, kad viskas yra ne taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

  „Tapatybės kortelėje” pateiktos literatūriškai žaismingos istorijos įkvėps, padrąsins, kartais nustebins ar privers susigėsti. Tai taikli knyga tiems, kurie diena iš dienos turi derinti ambicijas ir galimybes, sunkų darbą ir ėjimą į sėkmę.

  Leave a Reply