Tarakonai pdf, epub, mobi

Tarakonai | Jo Nesbo

Atsisiųsti knygą Tarakonai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955238805


 • Tarakonai.pdf
  Tarakonai.epub
  Tarakonai.mobi


  Tarakonai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tarakonai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tarakonai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tarakonai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tarakonai aprašymas

  Aprašymas

  Norvegijos ambasadorius Tailande randamas negyvas Bankoko viešnamy. Inspektorius Haris Hūlė išsiunčiamas iš Oslo pasirūpinti, kad skandalingo fakto aplinkybės neiškiltų aikštėn. Tačiau atvykęs į įvykio vietą jis pamato, kad tai – anaiptol ne atsitiktinė, įprasta žmogžudystė. Jos priežastys glūdi gerokai giliau, nei regi akis, ir veda kur kas toliau, nei apsilaupiusios viešnamio sienos.

  Kitaip tariant, Hūlė supranta, kad kiekvienam tarakonui, šmirinėjančiam viebučio kambary, tenka dar šimtai kitų, besislepiančių už pastato sienų.

  Supamas niekad nenutylančio eismo triukšmo Hūlė klaidžioja Bankoko gatvėmis – mirga go-go barai, mainosi šventyklos, svaigina opiumo rūsiai – ir stengiasi iš paskirų dalelių sulipdyti ambasadoriaus gyvenimo bei mirties istoriją. Nors niekas jo neprašė ir niekas to nenori – net pats Haris.

  “Tarakonai” yra antroji Jo Nesbo knyga apie inspektorių Harį Hūlę.

  Iš norvegų kalbos vertė Rima Ciburevkinaitė

  Leave a Reply