Taro kortų veidrodyje pdf, epub, mobi

Taro kortų veidrodyje | Lidia Staub

Atsisiųsti knygą Taro kortų veidrodyje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9786090100226 • Taro kortų veidrodyje.pdf
  Taro kortų veidrodyje.epub
  Taro kortų veidrodyje.mobi


  Taro kortų veidrodyje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Taro kortų veidrodyje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Taro kortų veidrodyje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Taro kortų veidrodyje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Taro kortų veidrodyje aprašymas

  Aprašymas

  Įdomu ne tik taro žinovams, bet ir mėgėjams bei smalsaujantiems. Ši knyga – durys į mįslingą pasaulį, kupiną netikėtų dvasinių atradimų, gera pamoka ieškantiems savęs ir siekiantiems dvasiškai tobulėti.
  Čia pateikti svarbiausi taro kortų dėliojimo būdai ir taro simbolių žodynas. Perpratę reikšmes galėsite tuoj pat dėlioti kortas ir aiškinti, ką jos sako.
  Įveikite gyvenimo sunkumus ir elkitės išmintingai! Pakreipkite gyvenimą nauja, netikėta vaga. Jums nebereikės būrėjų! Dėliokite kortas, interpretuokite simbolius, gaukite atsakymus sau ir kitiems apie esminius gyvenimo klausimus, jausmus, meilę, kitus santykius, karjerą, šeimą, vaikus, dvasinį tobulėjimą, sveikatą.
  Kuo užsiimti gyvenime? Kaip pasiseks kelionė? Ar vykti į užsienį? Ar rasiu tikrąją meilę?

  Leave a Reply