Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams pdf, epub, mobi

Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams | Eglė Dumšienė

Atsisiųsti knygą Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Šiaulių valstybinė kolegija

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 56
 • ISBN ar kodas: 9786094150715


 • Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams.pdf
  Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams.epub
  Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams.mobi


  Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams aprašymas

  Aprašymas

  “Tarties ir kirčiavimo pratybos medikams” – tai mokymo(si) priemonė, skirta studentams, klausantiems specialybės kalbos pagrindų ar specialybės kalbos kultūros dalyką.

  Leidinį sudaro du pagrindiniai skyriai: Tartis ir Kirčiavimas. Abiejuose skyriuose pateikiamos svarbiausios tarties ir kirčiavimo taisyklės, įsidėmėtini dalykai, patarimai, palengvinantys mokymąsi, kontoliniai klausimai. Prieduose pateikiami sunkiau kirčiuojami medicinos srities terminai, palyginti netrumpas medicinos srityje vartojamų kirčiavimo variantų sąrašas, ledžiantis lanksčiau vertinti kirčiavimo normas, ir žodynėlis, skirtas leidinyje vartojamiems retesniems tarptautiniams terminams pasitikrinti.

  Leave a Reply