Tas, kuris mane saugo pdf, epub, mobi

Tas, kuris mane saugo | Judith McNaught

Atsisiųsti knygą Tas, kuris mane saugo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 512
 • ISBN ar kodas: 9786090303030


 • Tas, kuris mane saugo.pdf
  Tas, kuris mane saugo.epub
  Tas, kuris mane saugo.mobi


  Tas, kuris mane saugo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tas, kuris mane saugo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tas, kuris mane saugo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tas, kuris mane saugo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tas, kuris mane saugo aprašymas

  Aprašymas

  „New York Times“ bestselerių autorės romane įtraukiančią įtampą papildo godumas, ambicijos ir aistros.

  Brodvėjaus aktorė Lėja Kendal mėgaujasi kūrybine sėkme ir prabangiu gyvenimu su mylimu vyru, garsiu Niujorko architektu Loganu Meningu. Po sėkmingos spektaklio premjeros ir triukšmingo gimtadienio pobūvio Loganas įkalba ją praleisti romantišką vakarą dviese nuošaliame name kalnuose. Lėjos repeticija užsitęsia. Kai ji pagaliau išvyksta į kalnus, kyla didžiulė pūga ir kažkas nustumia jos automobilį nuo kelio. Atsibudusi ligoninėje Lėja sužino, kad jos vyras paslaptingai dingo, o policija įtaria būtent ją. Įtarimus sustiprina ir Lėjos gyvenime netikėtai atsiradęs prieštaringos reputacijos verslininkas Maiklas Valentė.
  Pradėjusi gilintis į Logano asmeninius ir verslo reikalus, ji supranta, kiek daug nežinojo apie savo sutuoktinį. Lėja brenda vis gilyn ir gilyn – ten, kur draugų neįmanoma atskirti nuo priešų ir kur pats pavojingiausias ginklas yra tiesa. Kai jau atrodo, kad nepavyks prasibrauti pro išdavysčių ir juodos nevilties šydą, gyvenimas suteikia antrą progą… antrą progą mylėti ir būti mylimai.

  Iš anglų kalbos vertė Luka Kalėdaitė

  Leave a Reply