Taškuma raganytėms pdf, epub, mobi

Taškuma raganytėms | Jūratė Račinskaitė

Atsisiųsti knygą Taškuma raganytėms pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 11×19, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 48
 • ISBN ar kodas: 9789955344353 • Taškuma raganytėms.pdf
  Taškuma raganytėms.epub
  Taškuma raganytėms.mobi


  Taškuma raganytėms pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Taškuma raganytėms pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Taškuma raganytėms knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Taškuma raganytėms pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Taškuma raganytėms aprašymas

  Aprašymas

  Viskas prasideda nuo taško – gal ir Saulė tik didelis taškas, gal ir lietaus debesėlis susideda iš mažyčių taškelių, o raganyčių delnukai? Juk jie irgi pilni mažulyčių taškeliukų…

  Šioje žaidybinėje knygutėje “Taškuma raganytėms” taip originaliai kviečia mažuosius pažinti pasaulį žinoma dailininkė ir rašytoja Jūratė Račinskaitė – kartu piešti, derinti vieną paveikslėlį prie kito, stebėtis, spėlioti, kas išeis (mat knygelės puslapiai padalinti pusiau, ir juos įvairiai vartant susidėlioja skirtingi vaizdai, atsiranda progos pačiam vaikui ką nors nupiešti, nes tam specialiai palikta tuščių puslapėlių). Autorė kviečia į įdomią kelionę – nuo taškelio iki taško, lašo ir t. t., o tada kilti aukštyn, iki juodo debesėlio, saulės, įsivaizduojamo paukščio. Paskraidžius – leistis žemyn, į begalybę, į širdelę, vandenį… svarbu nepasimesti, būti mūsų delnukų taškumoj!

  Tekstai knygelėje “Taškuma raganytėms” pateikiami lietuvių ir anglų kalbomis.

  Leave a Reply