Tau galas pdf, epub, mobi

Tau galas | Peter James

Atsisiųsti knygą Tau galas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9789955137467


 • Tau galas.pdf
  Tau galas.epub
  Tau galas.mobi


  Tau galas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tau galas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tau galas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tau galas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tau galas aprašymas

  Aprašymas

  P. Jameso romane „Tau galas“paskutiniai Loganės Somervil žodžiai, telefonu pasakyti sužadėtiniui Džemiui, yra kupini išgąsčio. Tik įvažiavusi į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę, įrengtą po vienu iš Braitono daugiabučių namų, ji pamato keistai besielgiantį vyrą. Netrukus Džemis išgirsta sužadėtinės klyksmą, o telefono ryšys nutrūksta. Policija į įvykio vietą atvyksta per kelias minutes, deja, Loganės niekur nėra.

  Tos pačios dienos popietę kitame miesto rajone darbininkai, ardydami seną parko asfaltą, iškasa moters palaikus, išgulėjusius ten apie trisdešimt metų.

  Vyresniajam detektyvui Rojui Greisui ir jo vadovaujamai Sunkių nusikaltimų tyrimo grupei šiedu įvykiai iš pradžių atrodo visiškai nesusiję. Tačiau Braitone dingsta dar viena jauna moteris ir randami dar vieneri kadaise nužudytos moters palaikai. Tuo pat metu pas garsų Londono psichiatrą atvyksta keistas vyras, tvirtinantis turįs informacijos apie dingusią moterį. Tik vėliau Rojus Greisas labai aiškiai suvokia šiurpią tiesą, kad Braitone atsirado pirmasis šio miesto istorijoje serijinis žudikas.

  Iš anglų kalbos vertė Arvydas Malinauskas

  Leave a Reply