Taurė, gyvatė ir svastika pdf, epub, mobi

Taurė, gyvatė ir svastika | Vaida Marija Knabikaitė

Atsisiųsti knygą Taurė, gyvatė ir svastika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786094800320


 • Taurė, gyvatė ir svastika.pdf
  Taurė, gyvatė ir svastika.epub
  Taurė, gyvatė ir svastika.mobi


  Taurė, gyvatė ir svastika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Taurė, gyvatė ir svastika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Taurė, gyvatė ir svastika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Taurė, gyvatė ir svastika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Taurė, gyvatė ir svastika aprašymas

  Aprašymas

  “Taurė, gyvatė ir svastika” – istorinis romanas apie Adolfo Hitlerio gydytojus.

  Vaida Marija Knabikaitė naujajame savo romane „Taurė, gyvatė ir svastika“ grįžta prie neišsemiamos nacių diktatoriaus temos, svarbiausiais romano veikėjais pasirinkusi asmeninius Adolfo Hitlerio gydytojus: Teodorą Morelį, Liudvigą Štumpfegerį ir Karlą Brantą. Kur prasideda ir baigiasi gydytojo etika, vykstant kruvinam karui, nusinešusiam milijonus gyvybių, skaudžiai ir tragiškai palietusiam daugelio valstybių, tarp jų ir Lietuvos, likimus?

  Rašytoja yra išleidusi keturis romanus: „Mėnesiena tamsiame lange“ (apie nacistinės Vokietijos diktatorių Hitlerį), „Izidė ir Fortūna“ (I-ojo amžiaus senovės Romos tema), „Gulbės sparnu palytėtos“ (karaliaus Mindaugo moterų portretai), „Homo festivus“ (paauglės išgyvenimai XX amžiaus pabaigoje).

  – Neturiu jokio noro reikšti jam savo nuomonę. Tik noriu, kad jis būtų negyvas.
  Varge! Nejau jūsų centriniame štabe nėra nė vieno tikro vyro?! Nejau visi jo taip bijot? Tu pats vienintele injekcija galėtum padaryti tai, ko… Daktaras Liudvigas Štumpfegeris pajuto, kaip po uniforma iš įtampos jam virpa raumenys. Klausas dabar kalbėjo taip, kaip visai neseniai šefas Himleris.
  – Štaufi, tu nepažįsti Hitlerio, – tepasakė.
  – Bičiuli, man nereikia jo pažinti, kad nužudyčiau.

  Leave a Reply