Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys pdf, epub, mobi

Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys | Sud. Aivaras Stepukonis

Atsisiųsti knygą Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos kultūros tyrimų institutas

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 278
 • ISBN ar kodas: 9789955868682


 • Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys.pdf
  Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys.epub
  Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys.mobi


  Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys aprašymas

  Aprašymas

  Leidinyje “Tautinės mažumos Lietuvoje. Virsmai ir atmintys “ nagrinėjami Lietuvoje gyvenančių tautinių mažumų praeities ir dabarties medžiaginės ir dvasinės kultūros, akademinių ir meninių tradicijų, kuopinės atminties ir paveldo, tapatybės išlikimo ir tęstinumo klausimai, taikant tarpdalykines humanitarinių ir socialinių mokslų tyrimų metodikas.
  Leidinį sudaro penki skyriai, kuriuose įvairiais teminiais pjūviais aptariami gyvybiškai svarbūs lietuvių, karaimų, totorių, žydų ir kitų tautinių mažumų virsmai, pabrėžiamos pastangos suprasti, atgaivinti atmintyje ir puoselėti etnines kultūrines bendruomenes daugiatautėje ir daugiakultūrėje dabartinės Lietuvos aplinkoje.

  “Nūdienos pasaulyje tauta – greta civilizacijos ir religijos – tebėra vienas lemtingiausių ir bendriausių žmogaus tapatinimosi šaltinių bei švyturių. Ši savybė šiandienykštėje Europoje, ypač toje jos dalyje, kurioje tautinės valstybės buriasi į Europos Sąjungą, lėmė, kad su tautine tapatybe, be įprastinių globalėjimo iššūkių, susijęs ir susirūpinimas dėl jos vaidmens, teigiamo arba neigiamo poveikio, projektuojant paneuropinę tapatybę. Būtent šiame kontekste moksliniai atsakymai j klausimus, ką reiškia būti lietuviais arba karaimų kilmės lietuviais, arba lenkų kilmės lietuviais dabartiniame globalėjančiame pasaulyje, arba žydų kilmės lietuviais Europos Sąjungoje dabartinio globalėjančio pasaulio sąlygomis, arba totorių kilmės lietuviais federalėjančioje Europos Sąjungoje dabartinio globalėjančio pasaulio sąlygomis, – atsakymai į šiuos klausimus tampa ašiniu humanitarinių ir socialinių tyrimų uždaviniu, o kartu ir problemine erdve, kurioje leidinio Tautinės mažumos Lietuvoje: virsmai ir atmintys autoriai dalijasi savo naujausių tyrimų rezultatais ir įžvalgomis.”
  Aivaras Stepukonis

  Leave a Reply