Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis pdf, epub, mobi

Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis | Bronius Genzelis

Atsisiųsti knygą Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
LGGRTC

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 156
 • ISBN ar kodas: 978609803715X


 • Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis.pdf
  Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis.epub
  Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis.mobi


  Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis aprašymas

  Aprašymas

  Knygos „Tautinės savimonės išlikimas ir brendimas Lietuvos okupacijos sąlygomis“ tikslas – pažvelgti į lietuvio savasties išsaugojimą okupacijos sąlygomis ir į aplinkybes, atvedusias žmones į Sąjūdį, o per jį į nepriklausomos valstybės atkūrimą.

  „Nuostabu – kalba rami, o jausmus sužadina visus. Mane ši knyga sužavėjo tuo, kas paprastai susižavėjimo nekelia: beveik be intonacijos, be pykčio, be patetikos, be suniekinimų, objektyviai ir glaustai atskleidžiamos tikros okupuotos Lietuvos realijos. […]
  Tikroviškai nupiešiama okupacinio režimo tvarka su valdymo piramide, todėl susidaro teoriškai pagrįstas įspūdis, kad tautinei savimonei reikštis ir valstybingumui atkurti nėra jokių sąlygų. Ir vis dėlto tai įvyksta. B.Genzelis parodo šio veiksmo upes ir upelius. Romuviečiai, žygeiviai, paminklosauginiai judėjimai, folkloras, dainų šventės, lituanistikos ir tautosakos leidyba, pogrindžio spauda, lietuvių studentų sambūriai Maskvoje, literatūra istorinėmis temomis, pasinaudojimas komunizmo teorijos ir praktikos nesutapimais, žymių mokslo ir meno žmonių priklausymas kompartijai. Pasipriešinimo radikalai čia taip pat parodomi: nuo partizanų iki Lietuvos Laisvės Lygos“.

  Valentinas Sventickas

  Leave a Reply