Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999 pdf, epub, mobi

Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999 | Timothy Snyder

Atsisiųsti knygą Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999 pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mintis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9785417010415 • Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999.pdf
  Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999.epub
  Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999.mobi


  Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999 pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999 pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999 knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999 pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tautų rekonstrukcija: Lenkija, Ukraina, Lietuva, Baltarusija, 1569-1999 aprašymas

  Aprašymas

  Amerikiečių istorikas, Vidurio ir Rytų Europos tyrinėtojas T. Snyderis knygoje tyrinėja moderniųjų Lenkijos, Lietuvos, Ukrainos ir Baltarusijos valstybių susikūrimą. Snyderis pabrėžia, kad, norint suvokti XX a. diktatūrų vykdytas masines civilių gyventojų žudynes, jų pobūdį ir mastą, pirmiausia reikia pripažinti, kad būtent šis regionas atsidūrė brutalių nusikaltimų epicentre. Kuriamas pasakojimas grindžiamas archyvinių dokumentų bei naujausių lenkų, ukrainiečių, lietuvių istorikų darbų analize.
  Vienas didžiausių šios novatoriškos studijos, skirtos moderniųjų lietuvių, lenkų, ukrainiečių ir baltarusių tautų susikūrimui, privalumas yra tas, jog autorius tiria problemas, kurios yra ir bus nuolatinių diskusijų, ginčų objektas tiek lietuviškoje, tiek mūsų kaimynų istoriografinėje tradicijoje. Svarbi autoriaus nagrinėjama problema: kodėl lenkams, lietuviams, baltarusams ir ukrainiečiams pavyko išvengti tarpetninių konfliktų po Sovietų Sąjungos žlugimo.

  Timothy Snyderis – Jeilio universiteto (JAV) istorijos profesorius, Vidurio ir Rytų Europos tyrinėtojas. Nors niekas negali reikalauti, kad koks nors požiūris būtų nesusijęs su politika, tačiau yra aiškus skirtumas tarp mokslinės sistemos sukūrimo ir rėmimosi tautiniais mitais. Mito atmetimas yra lyg šokis su griaučiais: vieniems bus nelengva išsivaduoti iš apgaulingo lankstaus apkabinimo prasidėjus muzikai, o kitas greitai supras, kad tik jo paties žingsniai leidžia judėti seniems kaulams. Lengva pasiduoti mitų kūrimo ar jų griovimo choreografijai, tačiau po to sunku atgauti savo ritmą. Be to, ir pelėsių kvapas kurį laiką išlieka.
  T.Snyderis

  Iš anglų kalbos vertė Rimantas Matulis

  Leave a Reply