Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą pdf, epub, mobi

Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą | Jael Adler

Atsisiųsti knygą Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Balto

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9786099603476


 • Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą.pdf
  Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą.epub
  Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą.mobi


  Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga “Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą” nėra įprastas patarimų rinkinys. Joje nerašoma, kokie kremai gydo kokias ligas ir kaip išsaugoti amžiną jaunystę. Nėra čia ir stebuklingų tobulo įžymybių grožio paslapčių – norint jas atskleisti, reikėtų rašyti knygą apie fotošopą.

  Oda lyg rūgštimi dengta plytų siena gina mus nuo pavojingų įsibrovėlių: ligų sukėlėjų, nuodų, alergenų. Ji – ir natūralus kondicionierius, saugantis nuo perkaitimo, peršalimo ar dehidratacijos. Kad apgintų mus nuo šių pavojų, oda nuolat palaiko ryšį su aplinka: matuoja temperatūrą, išskiria įvairiausius skysčius ir sekretus, sugeria šviesos energiją ir paverčia ją šiluma. Oda tiria, lauke vėjuota, šalta ar sausa, daiktas šiurkštus ar lygus, minkštas ar kietas, aštrus ar bukas. Naujausi tyrimai rodo, kad oda netgi junta kvapus ir girdi garsus.

  Oda – saitas su išoriniu pasauliu. Ji siunčia ir priima signalus, teikia informaciją juslėms. Tai geismo objektas, riba, nuostabus indas, kuriame telpa mūsų gyvybė, o drauge – ir milžiniška bakterijų, grybelių, virusų bei parazitų gyvenamoji terpė.

  Per odą palaikome ryšį su kitais žmonėmis. Kiekvieno žmogaus oda turi skirtingą skonį, o jos aromatas traukia tik tuos, kurie mums tinka.

  Nuoga oda jaudina. Žadina troškimus. Fizinis prisilietimas neįmanomas be sąlyčio su oda. Nuo geidulingų minčių oda pašiurpsta. Ko gero, oda, o ne smegenys, yra didžiausias žmogaus lytinis organas.

  Oda nuolat palaiko ryšius su nervų ir imunine sistemomis. Jos išvaizda taip pat neatsiejamai susijusi su vidiniais procesais – mūsų mityba ir psichine būkle.

  Vokiečių dermatologės dr. Yael Adler knyga “Tavo oda. Viskas, ką turite žinoti apie didžiausią savo organą” suteikia galimybę pažinti didžiausią mūsų kūno organą – nuo struktūros ir funkcijų iki negalavimų ir tinkamos priežiūros.

  Iš vokiečių kalbos vertė Ieva Sidaravičiūtė

  Leave a Reply