Teisė į privatų gyvenimą pdf, epub, mobi

Teisė į privatų gyvenimą | Liudvika Meškauskaitė

Atsisiųsti knygą Teisė į privatų gyvenimą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Registrų centras

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9789955301783


 • Teisė į privatų gyvenimą.pdf
  Teisė į privatų gyvenimą.epub
  Teisė į privatų gyvenimą.mobi


  Teisė į privatų gyvenimą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Teisė į privatų gyvenimą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Teisė į privatų gyvenimą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Teisė į privatų gyvenimą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Teisė į privatų gyvenimą aprašymas

  Aprašymas

  Teisė į privataus gyvenimo neliečiamumą Lietuvos Jurisprudencijoje įvertinta tik pastaraisiais dešimtmečiais, tačiau Lietuvos žmonės vis aktyviau identifikuoja privatumo pažeidimus ir vis dažniau siekia šią savo teisę ginti teisinėmis priemonėmis. Keičiasi ir pati privataus gyvenimo samprata, teisės pažeidimai identifikuojami vis naujose asmenų privataus gyvenimo srityse, todėl labai svarbu tas sritis atpažinti ir ištirti.

  Knygos “Teisė į privatų gyvenimą” autorės tikslas – remiantis Europos Žmogaus Teisių Teismo ir Lietuvos teismų jurisprudencija atskleisti daugialypės, nuolat besiplėtojančios teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą turinį, apžvelgti iki šiol mažiau tyrinėtus probleminius šios konstitucinės teisės aspektus ir sritis, aptikti teorines bei praktines problemas ir pasiūlyti jų sprendimo būdų.

  ĮVADAS

  ĮVADAS

  Teisė į privataus gyvenimo neliečiamumą Lietuvos jurisprudencijoje įtvirtinta tik pastaraisiais dešimtmečiais. Nors šios asmens konstitucinės teisės įgyvendinimo praktika dar tik skinasi kelią, tačiau Lietuvos žmonės vis aktyviau identifikuoja jų privatumo pažeidimus ir vis dažniau siekia šią savo teisę ginti teisinėmis priemonėmis.

  Augant teisiniam demokratinės visuomenės sąmoningumui privataus gyvenimo samprata keičiasi, kartu stiprėja ir poreikis ginti žmogaus teisę į privataus gyvenimo neliečiamumą. Teisės pažeidimai identifikuojami vis naujose asmens privataus gyvenimo srityse, todėl labai svarbu tas sritis atpažinti ir ištirti. Kita vertus, vis didesnę grėsmę gyvenimo privatumui kelia spartėjanti globalizacija.

  Šiuo metu Lietuvoje viena iš problemiškiausių sričių, kurioje galimybės pažeisti asmens gyvenimo privatumą yra didžiausios, — tai visuomenės informavimas. Pokomunistinėje visuomenėje žodžio laisvė dažnai laikoma absoliučia, pamirštant visuomenės informavimo priemonių atsakomybę. Teisinis informacijos ribojimas turint tikslą užtikrinti žmogaus teisę į privatų gyvenimą, jo garbės ir orumo apsaugą dažnai yra įvardijamas kaip cenzūra. Skaitant laikraščius ir stebint Lietuvos televizijų programas, naršant internetinėje erdvėje kartais susidaro įspūdis, kad viešojo asmens teisė į privataus gyvenimo neliečiamumą Lietuvoje iš viso neegzistuoja.

  Šios knygos autorė jau prieš keletą metų yra tyrusi teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą problematiką. Kai kuriuos ypač aktualius teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą aspektus Lietuvos mokslininkai analizavo po Nepriklausomybės atgavimo.

  Šios monografijos tikslas — remiantis Europos Žmogaus Teisių Teismo ir Lietuvos teismų jurisprudencija atskleisti daugialypės, nuolat besiplėtojančios teisės į privataus gyvenimo neliečiamumą turinį, apžvelgti iki šiol mažiau tyrinėtus (arba Lietuvos teisės moksle dar visiškai netyrinėtus) probleminius šios konstitucinės teisės aspektus ir sritis, aptikti teorines bei praktines problemas ir pasiūlyti tų problemų sprendimo būdų.

  Leave a Reply