Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai pdf, epub, mobi

Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai | Jevgenij Machovenko

Atsisiųsti knygą Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Justitia

 • Išleidimo metai: 2007
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 112
 • ISBN ar kodas: 9789955616184


 • Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai.pdf
  Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai.epub
  Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai.mobi


  Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai aprašymas

  Aprašymas

  Skaitytojų dėmesiui teikiamas leidinys “Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai” praplečia žinias apie viduramžių Lietuvos teismų veiklą ir jos teisinį reguliavimą.
  Remiantis istorijos šaltiniais, Lietuvoje ir užsienyje paskelbtais mokslo darbais, atsakoma į sudėtingesnius ir literatūroje dažniausiai aplenkiamus klausimus, teikiama platesnė nei įprasta LDK teisės ir teisingumo vizija, skatinama pažvelgti į kai kuriuos galiojančios teisės institutus kaip į sudėtingą ir turintį savo istoriją teisinį reiškinį.

  Leidinyje nagrinėjama LDK pasaulietinių ir bažnytinių teismų kompetencijos atribojimo problema, valstybinių išvažiuojamųjų, trečiųjų ir kuopos teismų veikla sprendžiant žemės ginčus jų kilimo vietoje, istorinė įrodymų samprata ir hierarchinė įrodymų sistema, atskleidžiamos teismo antstolio instituto ištakos viduramžių Lietuvos teisėje, analizuojami dažnai tapatinami liudytojų ir priesaikos pagalbininkų institutai, aptariami painūs bylų priklausymo klausimai.

  Leidinys “Teisingumo vykdymas Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje. Diskusiniai klausimai” skiriamas aukštųjų mokyklų teisės ir istorijos specialybių studentams, doktorantams ir dėstytojams, visiems, kurie domisi Lietuvos teisės istorija.

  Leave a Reply