Teisinis personalizmas: teorija ir metodas pdf, epub, mobi

Teisinis personalizmas: teorija ir metodas | Alfonsas Vaišvila

Atsisiųsti knygą Teisinis personalizmas: teorija ir metodas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Justitia

 • Išleidimo metai: 2010
 • Formatas: 16×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 488
 • ISBN ar kodas: 9789955616665


 • Teisinis personalizmas: teorija ir metodas.pdf
  Teisinis personalizmas: teorija ir metodas.epub
  Teisinis personalizmas: teorija ir metodas.mobi


  Teisinis personalizmas: teorija ir metodas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Teisinis personalizmas: teorija ir metodas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Teisinis personalizmas: teorija ir metodas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Teisinis personalizmas: teorija ir metodas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Teisinis personalizmas: teorija ir metodas aprašymas

  Aprašymas

  Monografijoje pristatoma originali teisės samprata – teisinis personalizmas. Ši samprata kuriama aksiominiu metodu, o pati teisė suvokiama kaip dviejų pagrindinių priešybių – laisvės ir būtinybės, leidimų ir paliepimų, teisių ir pareigų – vienovė. Tai grynai teisinis metodas teisinės sąmonės vientisumui užtikrinti tiek kuriant įstatymus, tiek juos aiškinant ir taikant. Formuluodamas praktikoje lengvai atpažįstamą elgesio standartą, teisinis personalizmas kartu kuria ir prielaidas išlaisvinti teisę iš teisininkų monopolio, platesniu mastu grąžinti teisę visuomenei, kad jos nariai bent bendrosios teisės sampratos lygmeniu įgytų kriterijų daugiau ar mažiau patikimai orientuotis teisinio reguliavimo reikalingose situacijose, vertinti teisės požiūriu tiek savo, tiek ir kitų (taip pat įstatymų leidėjo ir teismo) elgesį.
  Monografija skiriama teisininkams profesionalams, teisės specialybės studentams, žurnalistams ir visiems besidomintiems teisės teorijos klausimais.

  Leave a Reply