Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika pdf, epub, mobi

Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika | Jelena Daškevičienė, Konstantinas Daškevičius, Virginija Adomaitienė

Atsisiųsti knygą Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vitae litera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 256
 • ISBN ar kodas: 9786094543487


 • Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika.pdf
  Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika.epub
  Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika.mobi


  Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlyje “Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika” nagrinėjamos teismo psichiatrijos mokslo ir teismo psichiatrijos ekspertizės sąvokos, pateikiama trumpa Lietuvos teismo psichiatrijos raida, aptariamos įvairių teismo psichiatrijos ekspertizių rūšys, jų atlikimo metodikos ir diferencinės diagnostikos ypatumai.

  Vadovėlis “Teismo psichiatrijos ekspertizė. Teorija ir praktika” skirtas gydytojams rezidentams, studijuojantiems pagal psichiatrijos bei vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentūros programas, teismo psichiatrams, teismo psichologams ekspertams, gydytojams psichiatrams, teisėjams, advokatams, prokurorams, ikiteisminio tyrimo pareigūnams, notarams, socialiniams darbuotojams bei kitų profesijų atstovams, kurių veikla vienaip ar kitaip yra susieta su teismo psichiatrijos ekspertize.

  Leave a Reply