Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas pdf, epub, mobi

Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas | Albertas Broga

Atsisiųsti knygą Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 14×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 356
 • ISBN ar kodas: 9785420017258


 • Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas.pdf
  Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas.epub
  Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas.mobi


  Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas aprašymas

  Aprašymas

  “Ten, kur viskas daug labiau. Lietuvos teatro dailės žodynas” – pirmasis išsamus enciklopedinis leidinys apie Lietuvos scenografiją.

  Žodynas skirtas prieš 80 metų, 1933-aisiais, surengtai pirmosios scenografijos parodai paminėti. Toji paroda pažymėjo bendrą visų scenografų sprendimą išsaugoti teatre dirbančio dailininko individualybę, kūrybinį savarankiškumą, kelti teatro dailei rūpimus klausimus parodant jos kaitą ir naujoves.

  Žodynas susideda iš dviejų skyrių – teatro dailės terminų ir dailininkų kūrybinių biografijų. Į terminų skyrių įtraukti visų teatro sričių scenografijos tipai, meninės priemonės ir technikos, stiliai ir kryptys. Terminai apibrėžiami pateikiant ne tik konkrečią jų reikšmę, bet trumpai pristatoma ir meno objekto ar reiškinio istorija, jo ypatumai. Biografijų skyriuje pateikti duomenys apie scenografijos tyrinėtojus, scenografijos srityje dirbusius įvairių meno sričių dailininkus nuo XVIII amžiaus iki šių dienų. Žodynas iliustruotas originaliais scenovaizdžių ir kostiumų eskizais.

  Leave a Reply