Tėvystė: metafizinis dienoraštis pdf, epub, mobi

Tėvystė: metafizinis dienoraštis | Michailas Epšteinas

Atsisiųsti knygą Tėvystė: metafizinis dienoraštis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Bernardinai.lt

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 13×17, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786099505756 • Tėvystė: metafizinis dienoraštis.pdf
  Tėvystė: metafizinis dienoraštis.epub
  Tėvystė: metafizinis dienoraštis.mobi


  Tėvystė: metafizinis dienoraštis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tėvystė: metafizinis dienoraštis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tėvystė: metafizinis dienoraštis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tėvystė: metafizinis dienoraštis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tėvystė: metafizinis dienoraštis aprašymas

  Aprašymas

  Žymaus literatūros teoretiko, filosofo, kultūrologo Michailo Epšteino, parašiusio daugiau nei 20 knygų bei 500 esė, dienoraštį “Tėvystė”, kuriame nagrinėjama tėvystės patirtis.

  Gimimas – dovana ir gimdytojams, ir naujagimiui, bet – kokia ta dovana nelygiavertė! Mes dovanojame savo vaikui tik vieną, visai trumpą gyvenimą – vos kelias dešimtis metų. O jis dovanoja mums nesibaigiantį ir į visas puses nusidriekusį visų mūsų protėvių ir ateities kartų gyvenimo medį. Taigi kas kam turėtų dėkoti? Ar visas gimdytojų triūsas, rūpinimasis, auklėjimas, pasiaukojimas dėl vaikų nėra tik labai mažas užmokestis už tai, kas įgyjama – amžiną giminės gyvenimo tąsą? Juk gimdydami vaiką mes kartu pasmerkiame jį mirčiai, o jis dovanoja mums nemirtingumą.
  Michailas Epšteinas

  Skaitydamas šią knygą, pajunti savyje tą “tėvą”, kuris yra bendras visiems pasaulio tėvams, kuris mane vienija su jais visais bendra patirtimi, bendru buvimu. tapti tėvu – tai viena iš tų gyvenimo patirčių, kuriai įvykus, nėra kelio atgal. Kad ir kas nutiktų mano vaikui, kad ir kas nutiktų man, aš jau niekada nebebūsiu ne-tėvu.
  Robertas Petronis

  Leave a Reply