The history of Lithuania pdf, epub, mobi

The history of Lithuania | Zigmantas Kiaupa

Atsisiųsti knygą The history of Lithuania pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 17×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 359
 • ISBN ar kodas: 978995558487 • The history of Lithuania.pdf
  The history of Lithuania.epub
  The history of Lithuania.mobi


  The history of Lithuania pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą The history of Lithuania pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai The history of Lithuania knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą The history of Lithuania pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos The history of Lithuania aprašymas

  Aprašymas

  Zigmanto Kiaupos knygoje „Lietuvos valstybės istorija“ (anglų k.) pateikiama politinė Lietuvos valstybės ir visuomenės istorija.
  Lietuvos kaip ir kitų šalių istorija prasidėjo ją amžininkam pirmą kartą paminėjus rašytiniuose šaltiniuose. Tai beveik vienu metu įvyko Vakarų ir Rytų Europoje, ir, rodos, simbolizuoja Lietuvos geopolitinę ir kultūrinę padėtį nepakitusią ir dabar.
  Knyga užbaigiama Lietuvos valstybės atkūrimu 1990 – 1991 metais, kai Lietuva tapo pasaulio valstybių šeimos dalimi.
  Lietuva gyvena pilnakraujį vidaus politikos gyvenimą, aktyviai dalyvauja pasaulinėje politikoje. Jos netolima praeitis dar nėra virtus istorija – tai aktualus dabartinio socialinio ir politinio gyvenimo veiksnys.v Rašydamas Lietuvos valstybės ir visuomenės istoriją, istorikas Zigmantas Kiaupa vengia nereikšmingų istorinių detalių ir siekia bendresnio požiūrio į Lietuvos valstybės raidą.

  Dr. Zigmantas Kiaupa (g. 1942) yra Lietuvos istorijos instituto vyresnysis mokslinis bendradarbis, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Istorijos fakulteto docentas, Lietuvos Heraldikos komisijos narys, Lietuvos respublikos Paminklų konservavimo komisijos narys. Tyrinėja Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės istoriją, ypač domisi miestų ir jų gyventojų istorija. Kartu su Jūrate Kiaupiene ir Albinu Kuncevičiumi parašė knygą „Lietuvos istorija iki 1795 metų“.

  Vertė S. C. Rowell, J. Smith

  Leave a Reply