Tiesa ir teisingumas III pdf, epub, mobi

Tiesa ir teisingumas III | Anton Hansen Tammsaare

Atsisiųsti knygą Tiesa ir teisingumas III pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Krantai

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9789955857259


 • Tiesa ir teisingumas III.pdf
  Tiesa ir teisingumas III.epub
  Tiesa ir teisingumas III.mobi


  Tiesa ir teisingumas III pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tiesa ir teisingumas III pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tiesa ir teisingumas III knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tiesa ir teisingumas III pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tiesa ir teisingumas III aprašymas

  Aprašymas

  Antonas Hansenas Tammsaare (tikrasis vardas ir pavardė – Anton Hansen, 1878–1940) – estų literatūros klasikas, kritinio realizmo atstovas. Jo reikšmingiausias kūrinys yra estų valstiečių epu vadinamas penkiatomis romanas „Tiesa ir teisingumas“.

  Ši, dabar skaitytojui pateikiama, knyga yra penkiatomio „Tiesa ir teisingumas“ trečioji dalis. Pirmoji 2009 metais buvo leidyklos „Vaga“ išleista Pasaulinės literatūros bibliotekos serijoje, antrąją 2017-aisiais išleido „Krantų“ redakcija. Visas epas vaizduoja XIX ir XX amžių sandūros Estijos panoramą, jis vertinamas kaip gili užpraėjusio amžiaus gyvenimo įžvalga.

  Pirmojoje dalyje vaizduojama viensėdininko Andreso atkaklios grumtynės su gamta bei kova už savąjį tiesos ir teisingumo suvokimą. Antrosios dalies pagrindinis veikėjas – kaimo vaikinukas Indrekas Pasas, Vargamejės Andreso sūnus, kuris, atvykęs į miestą mokytis, mėgina, kaip ir tėvas, kovoti už tiesą ir teisingumą. Epopėjos antrojoje ir trečiojoje dalyse vaizduojamas Indreko asmenybės formavimasis nuo paauglystės iki brandos. Tai vienas patraukliausių ir įdomiausių estų romanų veikėjų.

  Romano „Tiesa ir teisingumas“ trečioji dalis vaizduoja 1905 metų revoliucijos laikotarpį Estijoje, tikroviškai piešia dramatiškus istorinius įvykius, kurių fone pagrindinis veikėjas Indrekas ieško atsakymo į klausimą, kaip gyventi toliau, kokiomis tiesomis vadovautis.

  Iš estų kalbos vertė Danutė Sirijos Giraitė

  Leave a Reply