Tiesiog kvėpuokite pdf, epub, mobi

Tiesiog kvėpuokite | Dan Brule

Atsisiųsti knygą Tiesiog kvėpuokite pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 196
 • ISBN ar kodas: 9786094690488


 • Tiesiog kvėpuokite.pdf
  Tiesiog kvėpuokite.epub
  Tiesiog kvėpuokite.mobi


  Tiesiog kvėpuokite pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tiesiog kvėpuokite pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tiesiog kvėpuokite knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tiesiog kvėpuokite pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tiesiog kvėpuokite aprašymas

  Aprašymas

  Kvėpuokite, kad sektųsi meilė, verslas ir apskritai visas gyvenimas.

  Danas Brulé yra visame pasaulyje žinomas sąmoningo kvėpavimo mokytojas. Šioje knygoje “Tiesiog kvėpuokite” jis aprašo kvėpavimo technikas, kurios padeda žmonėms atskleisti savo tikrąjį potencialą. Kvėpavimas taip pat yra puiki priemonė, leidžianti įveikti stresą ir nerimą bei palaikyti gerą sveikatą.
  Danas Brulé tarnavo kariniame laivyne naru ir pats patyrė, kaip sąmoningas kvėpavimas išplečia fizines bei dvasines žmogaus galimybes ir padeda išgyventi ekstremaliose situacijose. Apie kvėpavimo galią seniau kalbėjo tik Rytų dvasinės tradicijos, tačiau dabar kvėpavimą tyrinėja ir šiuolaikinis mokslas. Mokslininkų išvada labai aiški: kvėpavimas stipriai veikia žmogaus kūną, protą ir emocijas.

  “Į šį kvėpavimo vadovą sudėjau svarbiausius dalykus, kuriuos sužinojau per daugelį studijų ir praktikos metų, taigi čia rasite visą reikalingą informaciją, kad galėtumėte iš karto patirti didžiulę sąmoningo kvėpavimo naudą. Knygoje pateikti pratimai ir meditacijos padės jums įgyti tokių įgūdžių, kokiais anksčiau galėdavo pasigirti tik didieji dvasiniai mokytojai, mistikai, jogai, šventieji ar kariai po labai ilgų treniruočių.
  Tapę mano mokiniais, ir jūs netrukus pajusite, kokį stiprų poveikį daro kvėpavimas, patys įsitikinsite, kad paprasti kvėpavimo pratimai gali pakeisti jūsų gyvenimą ir paskatinti asmeninę transformaciją.”

  Dan Brulé

  Apie knygos “Tiesiog kvėpuokite” autorių, kvėpavimo meistrą Dan Brule:

  Pasaulyje garsus kvėpavimo technikų pradininkas
  7-ių geriausiai savo srityje parduodamų knygų autorius
  Prana jogos ir Chi Kung meistras
  Buvęs JAV Karo laivyno Medicinos giliųjų vandenų nardytojas, Vietnamo veteranas
  Visą gyvenimą mokosi gydymo meno, dzeno ir meditacijos
  2000 m. įkūrė Tarptautinį gyvenimo įgūdžių ir gydymo meno institutą
  Kvėpavimo misionierius ir guru, daugiau nei 40 metų keliaujantis po pasaulį ir padedantis žmonėms pažinti save įvairių kvėpavimo technikų pagalba.
  Pripažintas savo srities ekspertas, kuriam kvėpavimas yra aistra ir pašaukimas.
  Dano Brulé siūlomus kvėpavimo pratimus išbandė daugiau kaip 100 000 žmonių iš daugiau kaip 50 pasaulio šalių. Šie žmonės – tai olimpinių žaidynių dalyviai, treneriai, psichoterapeutai, medikai, kovos menų atstovai, asmeninio augimo konsultantai, verslininkai, dvasininkai, priklausomybių gydytojai ir tokie žmogaus galimybių tyrinėtojai kaip Tonis Robbinsas.

  Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė

  Leave a Reply