Tigrai purve (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Tigrai purve (2-as leidimas) | Otto Carius

Atsisiųsti knygą Tigrai purve (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Briedis

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9789955265498


 • Tigrai purve (2-as leidimas).pdf
  Tigrai purve (2-as leidimas).epub
  Tigrai purve (2-as leidimas).mobi


  Tigrai purve (2-as leidimas) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tigrai purve (2-as leidimas) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tigrai purve (2-as leidimas) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tigrai purve (2-as leidimas) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tigrai purve (2-as leidimas) aprašymas

  Aprašymas

  “Politikoje karas yra pati blogiausia alternatyva!”
  Otto Carius

  Otto Carius, vienas įžymiausių Vermachto ir viso pasaulio tankistų asų, Antrojo pasaulinio karo frontuose sunaikino daugiau nei 150 priešo tankų. Pelnė daugybę apdovanojimų, iš jų – ir Riterio kryžių su ąžuolo lapais.

  Nuo 1943 m. kariavo vadovaudamas sunkiajam tankui Pz VI („Tigras“), vėliau – ir tankų kuopai Rytų fronte. O. Carius tapo tikra legenda, tad jo vardą Trečiasis reichas naudojo propagandai.
  1944 m. buvo sunkiai sužeistas, o pasveikęs dar kovojo Vakarų fronte. 1945 m. pavasarį, vykstant paskutiniams mūšiams, pateko į amerikiečių nelaisvę.
  Civiliame gyvenime įgijo vaistininko profesiją ir dirbo vaistinėje iki gyvenimo pabaigos (mirė 2015 m. sausio 24 d.).

  Jo atsiminimų knyga „Tigrai purve“ („Tiger im Schlamm“), pirmąkart išleista 1960 m. vokiečių k., vėliau buvo verčiama į kitas kalbas ir tapo vienu iš garsiausių šio pobūdžio leidinių apie Antrąjį pasaulinį karą.

  Iš vokiečių kalbos vertė Vytautas Leščinskas

  Leave a Reply