Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D” pdf, epub, mobi

Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje

Atsisiųsti knygą Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D” pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gelmės

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9786098168549


 • Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D”.pdf
  Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D”.epub
  Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D”.mobi


  Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D” pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D” pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D” knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D” pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje “D” aprašymas

  Aprašymas

  „Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje D“ – tai žinomos rusų rašytojos Viktorijos Lederman knyga, pasakojanti apie „tik“ vienuolikos sulaukusių penktokų – Jegoro ir Nikitos – draugystę, trunkančią jau – tik pamanykit – vienuolika metų ir… apie netikėtai juos užklupusią pirmąją meilę naujokei Angelinai.

  Pasakojimo centre – tikrų tikriausias meilės trikampis, kuris vaikų literatūroje nėra dažnas reiškinys. Kurį gi pasirinks Angelina? Ar Jegoras su Nikita sugebės išsaugoti savo ilgametę draugystę?

  Berniukai bando įrodyti savo didvyriškumą, pelnyti gražuolės naujokės dėmesį ir pripažinimą. O Angelina sumaniai manipuliuoja bendraklasiais, pasinaudodama geraširdžio chuliganėlio Jegoro blaškymusi ir jautraus Nikitos jausmais. Skaitytojas turi galimybę suprasti ir pajusti kiekvieno personažo vidų, sekti jų mintis, emocijas ir dvasinį augimą, mat istorija pasakojama šių trijų pagrindinių veikėjų – Angelinos, Nikitos ir Jegoro – monologais.

  Knyga „Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje D“ patiks ne tik paaugliams, tačiau bus vertinga bei įdomi ir jų tėvams, privers pastaruosius susimąstyti, kaip šie elgiasi su savo vaikais, kaip reaguoja į naujus jiems iškylančius sunkumus, ar moka, geba savo vaikus ne tik auklėti, bet ir su jais draugauti.

  „Tik vienuolika! arba Trali vali penktoje D“ apdovanota Sergejaus Michalkovo premija.

  Iš rusų kalbos vertė Rytė Janauskaitė

  Leave a Reply