Tikimybių teorija ir matematinė statistika pdf, epub, mobi

Tikimybių teorija ir matematinė statistika | Hamletas Markšaitis, Olga Navickienė

Atsisiųsti knygą Tikimybių teorija ir matematinė statistika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mykolo Romerio universitetas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 186
 • ISBN ar kodas: 9789955193913


 • Tikimybių teorija ir matematinė statistika.pdf
  Tikimybių teorija ir matematinė statistika.epub
  Tikimybių teorija ir matematinė statistika.mobi


  Tikimybių teorija ir matematinė statistika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tikimybių teorija ir matematinė statistika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tikimybių teorija ir matematinė statistika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tikimybių teorija ir matematinė statistika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tikimybių teorija ir matematinė statistika aprašymas

  Aprašymas

  Mokymo priemonėjeTikimybių teorija ir matematinė statistika” aptariamos ir išaiškinamos kombinatorikos, tikimybių teorijos ir matematinės statistikos pagrindinės sąvokos, nagrinėjami įvairių klasių uždavinių sprendimo metodai, pateikiama daug uždavinių sprendimo pavyzdžių ir pratimų su atsakymais.

  Leidinys “Tikimybių teorija ir matematinė statistika” naudingas norintiems savarankiškai perprasti ir įsisavinti tikimybių teorijos ir matematinės statistikos faktus. Mokymo priemonėje išdėstyti faktai yra pagrindas, siekiant tikimybinius metodus taikyti ekonomikoje, informatikoje ir kitose mokslo srityse.

  Leave a Reply