Tiltas per amžinybę pdf, epub, mobi

Tiltas per amžinybę | Richard Bach

Atsisiųsti knygą Tiltas per amžinybę pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 360
 • ISBN ar kodas: 9786090113448 • Tiltas per amžinybę.pdf
  Tiltas per amžinybę.epub
  Tiltas per amžinybę.mobi


  Tiltas per amžinybę pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tiltas per amžinybę pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tiltas per amžinybę knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tiltas per amžinybę pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tiltas per amžinybę aprašymas

  Aprašymas

  Knyga, kuri įkvepia…

  Knyga, kuri svajonėms suteikia sparnus…

  Knyga, kuri suteikia gyvenimo išminties jaunam žmogui…

  Knyga, kuri suaugusiems, pareigų ir atsakomybių graužiamiems rimtuoliams dovanoja vidinės laisvės pojūtį…

  Knyga, kuri gali pakeisti gyvenimą…

  Richardas Bacho romanas „Tiltas per amžinybę“ – tai odė pačiam gražiausiam jausmui šiame pasaulyje – meilei. Subtiliai, jautriai, santūriai, o kartais beprotiškai aistringai ir audringai – jausmų kalba šioje knygoje plaka mylinčio žmogaus širdies ritmu.

  Jauno lakūno sielos draugės paieškų istorija jau ne vienerius metus žavi vis naujas skaitytojų kartas. Iš pirmo žvilgsnio visiškai paprastai dėliojamas pasakojimas, herojaus lūpomis išsakomi pamąstymai apie žmonių santykius, kurie, prisipažinkime, neretai apsigyvena mūsų visų mintyse, prasibrauna net į santūriausio skaitytojo sielos kerteles. Verčiant puslapį po puslapio tiesiog jauti kaip skaidrėja mintys, kaip šyla nuo vienatvės sudiržusi širdis, kaip optimizmu degančiomis akimis pradedi žvelgti į ateitį. Tai – magiškas šios knygos poveikis skaitytojui.

  „Tiltas per amžinybę“ – romanas, kuriam negalioja amžiaus cenzas, nes vertybės, išaukštinamos šioje knygoje, yra aktualios ir svarbios kiekvienam.

  Iš anglų k. vertė Lina Būgienė

  Žinomiausia Ričardo Bacho knyga Džonatanas Livingstonas
  Žuvėdra

  Leave a Reply