Timio rūpesčiai pdf, epub, mobi

Timio rūpesčiai | Holly Webb

Atsisiųsti knygą Timio rūpesčiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 128
 • ISBN ar kodas: 9786090121436


 • Timio rūpesčiai.pdf
  Timio rūpesčiai.epub
  Timio rūpesčiai.mobi


  Timio rūpesčiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Timio rūpesčiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Timio rūpesčiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Timio rūpesčiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Timio rūpesčiai aprašymas

  Aprašymas

  Keitė negali patikėti savo laime, kai tėvai sutinka pirkti šuniuką. Pamačiusi žvitrų spanieliuką Timį, mergaitė neabejoja, kad jį pamils ne vien tik ji, bet ir kiti šeimos nariai.

  Tačiau vyresnioji Keitės sesuo Džesė nerimauja, kaip naująjį augintinį pasitiks jos katė Pūkė. Keitė viliasi, kad gyvūnai įpras vienas prie kito, bet viskas klostosi ne taip lengvai, kaip ji tikėjosi. Kaskart, kai Timis mėgina žaisti su Pūke, ją išgąsdina ir prisidaro bėdų. Šuniukas labai liūdi. Kodėl Pūkė nenori su juo draugauti?

  Holly Webb – Londone gimusi nuostabių istorijų vaikams rašytoja ir didelio populiarumo sulaukusių knygelių „Benamis šuniukas Tobis“, „Rainiukės paslaptis“, „Išgąsdinta katytė“, „Palikti šunyčiai“, „Vienišoji Baltukė“ bei „Vieniša katytė Džesė“ autorė. Holly visada mylėjo gyvūnus ir tai atsispindi jos knygelėse, šiuo metu autorė pati turi dvi kates,. Šiandien ji yra parašiusi net 62 istorijas.
  Kadaise dirbusi vaikų literatūros redaktore vienoje didžiųjų Londono leidyklų, Holly Webb džiaugiasi šia patirtimi, kadangi tai suteikia jai naudingų žinių ir įgūdžių rašant savo pačios knygas.

  Iš anglų k. vertė Simona Kaziukonytė

  Leave a Reply