Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje pdf, epub, mobi

Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje | Sud. Tamara Bairašauskaitė, Galina Miškinienė

Atsisiųsti knygą Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 400
 • ISBN ar kodas: 9786094594465


 • Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje.pdf
  Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje.epub
  Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje.mobi


  Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje aprašymas

  Aprašymas

  “Tiurkų istorija ir kultūra Lietuvoje = Turks’ history and culture in Lithuania” – straipsnių rinkinys, parengtas pranešimų, skaitytų tarptautinėje mokslo konferencijoje, skirtoje 615-osioms totorių ir karaimų apgyvendinimo Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje metinėms, pagrindu.

  Straipsnių rinkinyje spausdinami Baltarusijos, Izraelio, Lenkijos, Lietuvos, Tatarstano, Turkijos ir Ukrainos mokslininkų naujausi tyrimai apie Lietuvos totorius ir karaimus. Abi tautinės mažumos yra integrali buvusios Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės visuomenės dalis, išlaikiusi savitus bruožus, bet taip pat patyrusi priimančios visuomenės sociokultūrines įtakas, šalia to – nuolat mezgusi ryšius su didžiuoju Rytų pasauliu ir sukūrusi LDK „mažąjį Orientą“ su jo religinėmis ir kultūrinėmis formomis, skoniu ir spalvomis.
  Akademiniam ir neakademiniam skaitytojui pateikiamą straipsnių rinkinį sudaro keturi teminiai skyriai: istorija; kalba ir tekstas; kultūrinis, religinis ir tautinis diskursai; šaltiniai.

  Leave a Reply