Tobulas kūnas pdf, epub, mobi

Tobulas kūnas | Andrius Pauliukevičius

Atsisiųsti knygą Tobulas kūnas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786094037283


 • Tobulas kūnas.pdf
  Tobulas kūnas.epub
  Tobulas kūnas.mobi


  Tobulas kūnas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tobulas kūnas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tobulas kūnas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tobulas kūnas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tobulas kūnas aprašymas

  Aprašymas

  Daugelis žmonių norėtų patobulinti savo kūną, bet nežino, nuo ko pradėti, o internete galima rasti tiek prieštaringos informacijos, kad nebeaišku, ką rinktis.

  Šioje knygoje “Tobulas kūnas: asmeninio trenerio patarimai, kaip pasiekti trokštamas kūno formas jam ir jai” daugiametę trenerio patirtį turintis ir asmeniniais pasiekimais Europos kultūrizmo čempionatuose Lietuvos vardą garsinantis Andrius Pauliukevičius pateikia aktualiausią informaciją tiems, kas nori patobulinti savo kūną. Jis griauna mitus apie pagrindinius mitybos ir sportavimo principus, kuriuos turėtų taikyti visi, siekiantys gražių kūno formų: tiek metantys svorį, tiek norintys padailinti raumenis.
  Sėkminga Kilo.lt klientų patirtis rodo, kad šie principai veikia.
  Dabar ir jūs galite naudotis asmeninio trenerio patarimais!

  Skaitydami knygą “Tobulas kūnas” sužinosite:
  * Kokie yra vyrų ir moterų kūno tipai ir kaip tokių tipų žmonėms maitintis ir treniruotis
  * Svarbiausius mitybos principus ir nurodymus, kaip susidaryti mitybos planą
  * Informacijos, kaip sėkmingai mesti svorį
  * Patarimų, ką daryti norintiems džiaugtis gražiais raumenimis
  * Savo progreso sekimo metodus
  * Kaip išvengti pagrindinių sportininkų klaidų
  * Kaip išsirinkti sporto klubą ir pasiekti maksimalių rezultatų ten lankantis

  Taip pat knygoje “Tobulas kūnas” rasite:
  * Treniruočių programą moterims, kurios mankštinasi namie, ir toms, kurios savo kūno formas dailina sporto salėse
  * Treniruočių programą vyrams
  * Net šimtą pratimų!
  * Dar daugybę asmeninio trenerio patarimų, kurie jums padės siekti tobulo kūno

  Daugelis profesionaliai ir mėgėjiškai sportuoti pradeda dėl nepasitenkinimo savimi, tai yra savo išvaizda, o dar konkrečiau – savo kūnu, tam tikru metu tam tikromis aplinkybėmis pajutę, kad prastesnė išvaizda neleidžia ko nors turėti ar džiaugtis gyvenimu. Dalis, suvokę esantys tokiose situacijose, su jomis susitaiko, randa tai, kas dėl to kaltas (genetika, nelaiminga meilė), pasmerkia kūno kultą, pasineria į ypatingus dvasinius potyrius ir gyvena toliau. Dalis pasijaučia esantys savo gyvenimo ir kūno šeimininkai ir suvokia, kad įmanoma tobulinti tai, kas nėra tobula.

  „Tik vieną žingsnį į priekį per dieną. Nustebsite, kaip toli būsite po mėnesio ar kelių…“

  Andrius Pauliukevičius domėtis sportu pradėjo dar paauglystėje. Vėliau šis pomėgis tapo gyvenimo būdu ir atvedė į sportines aukštumas. A. Pauliukevičius turi ilgametės trenerio patirties, kurios įgavo dirbdamas tiek Lietuvoje, tiek keliuose Anglijos klubuose. Jis du kartus tapo Europos kultūrizmo čempionu, o suskaičiuoti, kiek kartų laimėjo Lietuvos čempionatų prizines vietas ir tapo nugalėtoju, jau pritrūktų abiejų rankų pirštų.
  Remdamasis sukaupta trenerio bei profesionalaus sportininko patirtimi, Andrius vadovauja pirmajam Baltijos šalyse sveikatingumo projektui KILO.LT ir rūpinasi, kad žmonės pasiektų tokias kūno formas, kokių trokšta. Šioje knygoje A. Pauliukevičius pateikia pačią svarbiausią informaciją tiems, kurie rūpinasi savo kūnu ir nori sveikai pasiekti pageidaujamas jo formas.

  “Manau, suvokimas to, ką kūno grožis gali duoti, kaip jis gali padaryti gyvenimą įvairesnį, įdomesnį, platesnį, yra didžiausia paskata rūpintis kūnu. Kilo.lt klientės dažnai rašo, kad po kiek laiko joms ima trūkti motyvacijos. Aš joms sakau: „Įsivaizduokite svarstykles, kurių vienoje pusėje yra Jūsų mėgstami saldainiai, o kitoje – lieknesnis kūnas. Kuris pasirinkimas ir kuri auka gali Jums atnešti daugiau naudos, malonumo, gražių prisiminimų Jūsų profesinėje veikloje, asmeniniuose santykiuose?“

  Leave a Reply