Tobulas kūnas per 100 dienų pdf, epub, mobi

Tobulas kūnas per 100 dienų | Andrius Pauliukevičius, Ilka Rae Adams

Atsisiųsti knygą Tobulas kūnas per 100 dienų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786094039904


 • Tobulas kūnas per 100 dienų.pdf
  Tobulas kūnas per 100 dienų.epub
  Tobulas kūnas per 100 dienų.mobi


  Tobulas kūnas per 100 dienų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tobulas kūnas per 100 dienų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tobulas kūnas per 100 dienų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tobulas kūnas per 100 dienų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tobulas kūnas per 100 dienų aprašymas

  Aprašymas

  Kas nenorėtų džiaugtis puikiomis kūno linijomis ir stangriu kūnu? Tačiau dažnai tam kelią pastoja nežinojimas, kaip tobulinti kūno linijas, arba netinkami įpročiai, trukdantys siekti norimų tikslų.

  Šiai knygai “Tobulas kūnas per 100 dienų: subalansuotas svorio metimo ir kūno stangrinimo planas jam ir jai + visa būtiniausia informacija apie mitybą ir motyvaciją” Andrius Pauliukevičius ir Ilka Rae Adams atrinko pačią reikalingiausią informaciją iš savo bestseleriais tapusių knygų žmonėms, pasiryžusiems pokyčiams ir norintiems mesti svorį ar auginti raumenis.

  Sakoma, kad įpročiui išsiugdyti užtenka mėnesio. Knygoje šiam tikslui pateikiamas 100 dienų dienoraštis – puslapiai, kuriuos pildydami galėsite planuoti savo mitybą, treniruotes, sekti miego laiką, valgių skaičių ir svarbių maisto produktų suvartojimą. Tokios informacijos žymėjimas padės sportą ir visavertę mitybą paversti savo dienotvarkės dalimi.

  Knygoje “Tobulas kūnas per 100 dienų: subalansuotas svorio metimo ir kūno stangrinimo planas jam ir jai + visa būtiniausia informaciją apie mityba ir motyvaciją” rasite:

  * Naudingiausią informaciją metantiems svorį ir auginantiems raumenis.

  * Pagrindinius mitybos principus.

  * Treniruočių programas vyrams ir moterims.

  * Visavertės mitybos pavyzdį su receptais.

  * 100 dienoraščio puslapių naudingiems kūno tobulinimo įpročiams formuoti.

  * Įkvepiančių citatų, padėsiančių siekti užsibrėžtų tikslų.

  Leave a Reply