Tobuli metai pdf, epub, mobi

Tobuli metai | Charlotte Lucas

Atsisiųsti knygą Tobuli metai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 344
 • ISBN ar kodas: 9786090130971


 • Tobuli metai.pdf
  Tobuli metai.epub
  Tobuli metai.mobi


  Tobuli metai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tobuli metai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tobuli metai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tobuli metai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tobuli metai aprašymas

  Aprašymas

  Jojo Moyes „Aš prieš tave“ skaitytojams.

  “Tobuli metai” – įspūdingas romanas apie svarbiausius gyvenimo klausimus.

  “Klausykitės savo intuicijos. Jei būsite atidūs, atpažinsite ženklus ir galėsite juos išsiaiškinti. Dauguma žmonių per gyvenimą vaikšto tarsi su akidangčiais ir nepastebi likimo siunčiamų ženklų. Atverkite savo žvilgsnį ir širdį, pasirenkite leistis naujais, neišmėgintais keliais ir sulauksite atsakymų į visus klausimus, kurie degina jūsų sielą.”

  Kaip elgtumėtės, jei pirmąją Naujųjų metų dieną rastumėte kažkieno darbo kalendorių?
  Tučtuojau pasinertumėte į kito žmogaus gyvenimą?
  Ieškotumėte artimiausio radinių biuro?
  O kas, jei šis radinys gali pakeisti Jūsų gyvenimą?

  Į tokią padėtį pateko Džonatanas – ciniškas, priekabus, pasipūtęs, neseniai išsiskyręs leidėjas. Jo kasdienę darbotvarkę sudaro rytinis bėgiojimas, šiokie tokie paveldėtos leidyklos reikalai ir elektroninių laiškų rašymas įvairioms įstaigoms ir redakcijoms.

  Nusistovėjusį gyvenimą apverčia rastas kalendorius. Džonatanas kasdien atlieka jame surašytus nurodymus ir pasineria į naujas patirtis, praplečia akiratį. Svarbiausia – jis leidžia veikti likimui. Ar likimas jam parengė susitikimą su nauja meile?

  Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia Klimkaitė

  Leave a Reply