Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija pdf, epub, mobi

Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija | V. Čiubrinskas, D. Daukšas, J. Kuznecovienė ir kt.

Atsisiųsti knygą Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Versus aureus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094670817


 • Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija.pdf
  Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija.epub
  Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija.mobi


  Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija aprašymas

  Aprašymas

  Globalizacijos sąlygomis emigrantai, valstybių paribių gyventojai ir tautinės mažumos patiria iššūkį tapatintis tik su viena nacionaline valstybe.
  Šioje studijoje “Transnacionalizmas ir nacionalinio identiteto fragmentacija” sociologinių ir antropologinių tyrimų pagrindu siekiama atsakyti į klausimą, kaip kinta jaunų Lietuvos piliečių ir lietuviakilmių asmenų, gyvenančių Čikagoje, Londone, Punske, Šalčininkuose, Klaipėdoje ir Visagine, identitetas.

  Knygos teorinę ašį sudaro valstybės, transnacionalizmo, etniškumo ir kosmopolitizmo konceptualizavimas iš sociologijos ir socialinės antropologijos perspektyvų pabrėžiant valstybės ir nacionalinio identiteto deteritorializacijos ir fragmentacijos aspektus. Empirinėje studijos dalyje siekiama atsakyti į klausimą, kaip yra patiriamos etninio ir pilietinio identiteto transformacijos ir kaip vyksta jų fragmentacija.

  Leave a Reply