Transporto politikos pagrindai pdf, epub, mobi

Transporto politikos pagrindai | V. Jaržemskis, G. Jakubauskas, A. Mačiulis

Atsisiųsti knygą Transporto politikos pagrindai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786094571237


 • Transporto politikos pagrindai.pdf
  Transporto politikos pagrindai.epub
  Transporto politikos pagrindai.mobi


  Transporto politikos pagrindai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Transporto politikos pagrindai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Transporto politikos pagrindai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Transporto politikos pagrindai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Transporto politikos pagrindai aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje analizuojama transporto politikos esmė, jos tikslai, uždaviniai ir priemonės šiems tikslams pasiekti. Nagrinėjamas transporto politikos poveikis transporto sistemai ir kitoms šalies ūkio šakoms.

  Išsamiai nagrinėjamos Europos Sąjungos bendrosios transporto politikos atsiradimo prielaidos ir šiuolaikinė transporto politika. Taip pat išanalizuota Lietuvos transporto politikos strategija ir prioritetai, pateikta tarptautinių transporto organizacijų veiklos apžvalga.

  Knyga yra metodinė priemonė Transporto vadybos ir kitų specialybių studentams, besimokantiems studijų planuose numatytų dalykų. Taip pat gali būti naudinga ir kitų transporto ūkio šakų specialistams.

  Leave a Reply