Traukinys į Triestą pdf, epub, mobi

Traukinys į Triestą | Domnica Radulescu

Atsisiųsti knygą Traukinys į Triestą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Briedis

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9789955264620


 • Traukinys į Triestą.pdf
  Traukinys į Triestą.epub
  Traukinys į Triestą.mobi


  Traukinys į Triestą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Traukinys į Triestą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Traukinys į Triestą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Traukinys į Triestą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Traukinys į Triestą aprašymas

  Aprašymas

  Romane “Traukinys į Triestą” susipina skaudus Rumunijos istorijos etapas – diktatoriškas komunistinis N. Čaušesku režimas ir romantiška meilės istorija.
  Pagrindinė herojė Mona iš Rumunijos sostinės vasaros atostogoms atvyksta į miestelį Karpatų kalnų papėdėje. Ten ji sutinka paslaptingą vaikiną Mihajų. Bet jaunuolių meilei tenka patirti daug išbandymų. Šalyje veikia slaptosios saugumo tarnybos, jaučiamas visuotinis nepriteklius, tvyro įtampa, nepasitikima net artimiausiais žmonėmis. Ar gali būti, kad Mihajus dirba slaptojoje policijoje? Kokia veikla užsiima tėtis?
  Gresiantys pavojai, kylančios abejonės ne tik dėl tėvynės ir mylimųjų slaptos veiklos, bet ir savo ateities priverčia Moną bėgti iš Rumunijos į Ameriką. Ji susikuria visavertį gyvenimą, tačiau vis neramina mintys apie tėvynę ir ten paliktą meilę…

  Pasakodama dviejų jaunuolių meilės istoriją, autorė sumaniai atskleidžia sudėtingas politines ir buitines Rytų Europos realijas komunistiniame „rojuje“.

  Vertė Anita Kapočiūtė

  Leave a Reply