Triumfo arka (Munken Premium) pdf, epub, mobi

Triumfo arka (Munken Premium) | Erich Maria Remarque

Atsisiųsti knygą Triumfo arka (Munken Premium) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9789955135784


 • Triumfo arka (Munken Premium).pdf
  Triumfo arka (Munken Premium).epub
  Triumfo arka (Munken Premium).mobi


  Triumfo arka (Munken Premium) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Triumfo arka (Munken Premium) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Triumfo arka (Munken Premium) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Triumfo arka (Munken Premium) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Triumfo arka (Munken Premium) aprašymas

  Aprašymas

  Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

  Genialaus vokiečių rašytojo E.M. Remarque’o “Triumfo arka” – viena gražiausių XX a. knygų apie meilę ir mirtį Paryžiuje Antrojo pasaulinio karo išvakarėse.

  Šiame romane, kaip ir visoje E.M. Remarque’o kūryboje, meilė, ko gero, yra vienintelė neabejotina, nors ir labai trapi, vertybė, padedanti gyvenimo audrų blaškomiems veikėjams nepulti į neviltį, išlikti optimistiškiems ir net į beprotybės apimtą pasaulį žiūrėti su humoru bei ironija.

  Romanas pasakoja apie meilę ir mirtį Paryžiuje Antrojo pasaulinio karo išvakarėse. Chirurgas Ravikas, iš Vokietijos pabėgęs emigrantas, apsigyvena pigiame Paryžiaus viešbutyje. Iš atminties dar neišblėsę Pirmojo pasaulinio karo košmarai, o ant slenksčio – naujojo grėsmė. Trumpam surusenusi meilė leidžia bent kiek pamiršti nuolatinę įtampą, nerimą ir baimę ir į viską pažvelgti su remarkišku humoru bei ironija.

  Knyga išspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

  Iš vokiečių kalbos vertė Laima Bareišienė

  Leave a Reply