Trys mylimos pdf, epub, mobi

Trys mylimos | Herkus Kunčius

Atsisiųsti knygą Trys mylimos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 196
 • ISBN ar kodas: 9789986398233


 • Trys mylimos.pdf
  Trys mylimos.epub
  Trys mylimos.mobi


  Trys mylimos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Trys mylimos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Trys mylimos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Trys mylimos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Trys mylimos aprašymas

  Aprašymas

  „Trys mylimos” – kelionių esė apie Turkiją, Bulgariją ir Gruziją. Po Stambulą rašytojas žvalgosi kultūrininko žvilgsniu, prisimindamas Orhano Pamuko, Josifo Brodskio ir Adomo Mickevičiaus refleksijas. Stambulo – miesto chameleono – istorija ir architektūra, skirtingų kultūrų atodangos veriasi tapybiškai ir įtaigiai. Apie Bulgariją ir Gruziją pasakojama valiūkiškai, nes tai – viešnagės pas draugus menininkus. Gyvo temperamento žmonės, jų kasdienybės nuotykiai įdomesni už teatrą.
  Visoje Herkaus Kunčiaus kūryboje žymu ironija ir autoironija, šaipymasis iš masinių stereotipų.

  „TRYS MYLIMOS – tai trys kelionės į būtąjį laiką. Ten – nesvarbu, kur šiandien bebūčiau ar ką beveikčiau – man visada norisi sugrįžti – prie Bosforo, į Kaukazą ar Balkanus.“
  Herkus Kunčius

  Leave a Reply