Trys puodeliai arbatos pdf, epub, mobi

Trys puodeliai arbatos | Greg Mortenson

Atsisiųsti knygą Trys puodeliai arbatos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9785415022397 • Trys puodeliai arbatos.pdf
  Trys puodeliai arbatos.epub
  Trys puodeliai arbatos.mobi


  Trys puodeliai arbatos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Trys puodeliai arbatos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Trys puodeliai arbatos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Trys puodeliai arbatos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Trys puodeliai arbatos aprašymas

  Aprašymas

  Čia, Pakistane ir Afganistane, tris puodelius arbatos išgeriame tardamiesi dėl reikalų. Sulig pirmu – esi svetimšalis, sulig antru – tampi draugu, sulig trečiu – priimame tave į savo šeimą. O dėl savo šeimos esame pasirengę padaryti bet ką – net ir numirti.
  Chadžijus Ali

  1993-aisiais patyręs alpinistas Gregas Mortensonas, kopdamas į K2 viršukalnę, pasiklysta kalnuose. Galiausiai atsiduria „paskutinėje žmonių gyvenamoje salelėje“ Pakistane, Himalajų prieigose, kur vietiniai gyventojai padeda jam atgauti stichijų išsekintas jėgas. Šis pasižada sugrįžti ir pastatyti miestelyje pirmą ir tuo metu vienintelę mokyklą.
  „Trys puodeliai arbatos“ – viso dešimtmečio, per kurį Gregas Mortensonas pastatė per 50 mokyklų Pakistane – tose uždraustose žemėse, kurios išnešiojo Talibano režimą – istorija.

  Vos 3-ejų sulaukęs Gregas Mortensonas apsigyveno Rytų Afrikos valstybėje Tanzanijoje – jo tėvai ten vyko misionieriauti ir mokytojauti. Išsyk po Vietnamo karo, dar prieš Berlyno sienos griuvimą, jis tarnavo Rytų Vokietijos pasienyje, vėliau studijavo mediciną, o galiausiai atsidėjo humanitarinei veiklai. Šiuo metu jis – Centrinės Azijos instituto įkūrėjas ir direktorius.

  Deividas Oliveris Relinas – po visą pasaulį keliaujantis žurnalistas, pelnęs daugiau kaip keturiasdešimt nacionalinių apdovanojimų.

  Iš anglų kalbos vertė Milda Dyke, Irena Jomantienė

  Leave a Reply