Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai pdf, epub, mobi

Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai | Romualdas Granauskas

Atsisiųsti knygą Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786094800658


 • Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai.pdf
  Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai.epub
  Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai.mobi


  Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Trys vienatvės. Šventųjų gyvenimai aprašymas

  Aprašymas

  Rašytojo Romualdo Granausko kūrinių seriją papildo vienoje knygoje sudėti novelių romanas „Trys vienatvės“ ir novelių apysaka „Šventųjų gyvenimai“.

  Dešimt novelių romano „Trys vienatvės“ skyrių – dešimt pasakotojo gyvenimo tarpsnių. Mokymasis ir mokytojavimas, gyvenimo universitetai, rajoninio laikraščio redakcija, kelias į literatūrą ir pripažinimą, – visa tai vyko Šaukliuose, Mosėdyje, Sedoje, Skuode, Vilniuje. Novelių romane atsiskleidžia žmonės ir laikas bei savitas R. Granausko humoras, įprasminantis komiškas ar absurdiškas situacijas, kurių sovietinėje tikrovėje buvo apstu. Knygos pradžia ir pabaiga autobiografiškai istorijai suteikia klasikinio daugiareikšmio skambėjimo.

  „Šventųjų gyvenimai“ – tai vienuolikos novelių apysaka, pasakojanti vieno kaimo istoriją. Pasakojimas kuriamas iš skirtingų perspektyvų, atskleidžiant kiekvieno veikėjo istoriją, kuri pildo ir kuria viso kaimo gyvenimą. Knygos veikėjai – tai paprasti kaimo žmonės, tačiau jų vardai turi simbolinę prasmę, visi jie pavadinti šventųjų garbei. Tikrų šventųjų ir knygos veikėjų veikimo sferos skiriasi, kartais yra visiškai nesusijusios. Tačiau kodėl knygos veikėjai pavadinti šventųjų vardais? Atsakymą rasti lengva. Veikėjai – tai paprasti kaimo žmonės: Augustinas, Zidorius, Paulina, Filomena dar vadinama Pilimana ir kiti, jų šventumą atskleidžia jų poelgiai.

  Leave a Reply