Tu gali pdf, epub, mobi

Tu gali | Valerijus Rudzinskas

Atsisiųsti knygą Tu gali pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Pilnų namų bendruomenė

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 12×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9786099536057 • Tu gali.pdf
  Tu gali.epub
  Tu gali.mobi


  Tu gali pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tu gali pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tu gali knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tu gali pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tu gali aprašymas

  Aprašymas

  Tu gali keistis iš tamsos į šviesą.

  Tu esi aukščiau bet kokio negalėjimo.

  Pristatome naują Pilnų namų bendruomenės leidinį – kanauninko Valerijaus Rudzinsko knygelę “Tu gali”. Didelio populiarumo sulaukusi knygelė leidžiam jau septintą kartą.

  Knygelė kupina paguodos ir išminties, suteikiančios jėgų su tikėjimu tęsti gyvenimo kelionę, išvengiant klaidų ir nesėkmių ir ramiai pakeliant iškilusius išbandymus.

  Knygelėje sudėti žodžiai kiekvieną naują skaitytoją ragina neabejoti: iš tiesų tu gali pradėti gyvenimą iš naujo. Tu gali keistis iš tamsos į šviesą. Tu esi aukščiau bet kokio negalėjimo.

  Ištrauka

  Noriu

  Noriu, kad mūsų broliai turėtų jėgų ieškoti lobių pasaulio šiukšlynuose. Tegul tarp surastųjų nebus prašmatnių brangakmenių. Užteks ir stiklo šukių. Tačiau ir šios nuvalytos sužiba ne ką prasčiau.

  Noriu, kad neatsirastų priežasčių, dėl kurių išdrįstume atitraukti pagalbai ištiestą ranką. Tikiu, kad Dievo meilė visada yra aukščiau žmogaus nuodėmės. Todėl mintimis nuolat bandykime vytis Dievo meilę, kad nuodėmė netaptų atstūmimo priežastimi.

  Noriu, kad išmoktumėte nieko nesmerkti. Nemaniau, kad bus taip nelengva išvengti pikta linkinčių minčių. netikėjau, kad žmogui reikia turėti kantrybės vandenyną, iš kurio galėtume pasisemti meilės lašą, tačiau savo kančia tu to mane išmokei.

  Noriu, kad kai jau nebebus jėgų kovoti su pasaulio nepakantumu, rastume ramią užuovėją, kur medžiai kalbės apie ramybę viršūnėse supdami minčių baltus debesis, siunčiančius dvasiai atgaivą ir viltį, kad nugyventas laikas prabėgo ne veltui.

  Noriu, kad patikėtum, jog tavo gyvenimas man labai svarbus. Net jei tavęs nepažįstu, siunčiu bent lašelį palaimos, kad pridėtum prie skaudamos vietos širdy ir jėgų tęst likimo kelionę surastum

  Noriu, kad Dievo gailestingumo aruoduose atrastum besislapstančią laimę ir lyg nuotaką visam laikui parvestum į tikėjimu išpuoštą savo širdies šventovę, kurioje būtų gera suklupti dėkojimo maldai.

  Noriu, kad niekada nesiliautum augti. Visą gyvenimą būk daigeliu, besiilginčiu lietaus ir saulės glamonių. Čia slypi amžinosios jaunystės paslaptis. patikėk, esi vertas įminti šią paslaptį.

  Nenoriu, kad kuris iš jūsų būtumėte praeities pranašas. Žvelgdamas į praeitį nepastebėsi dabar tavęs laukiančio, tavimi tikinčio ar tave mylinčio brolio.

  Noriu, kad kasdien nerastum ramybės širdy, kol kažkam nepadovanosi nors ir paties menkiausio džiaugsmo. Tebus tai tavo gyvenimo programa – mokytis meilės ir ją atiduoti. Prisimink: neišauš nė viena diena, kurią nesutiktum su viltimi džiaugsmo laukiančių. Neatimk iš jų šios vilties!

  Noriu tau pasakyti, kad didžioji išmintis gimsta ne žodžiuose, o tyloje. Nereikia keliauti ieškoti tiesos į pasaulio kraštą. Ji slypi tavyje. Dievo kalbėjimas nurimusioje žmogaus širdyje įmena paslaptis, kurias supratę atidarome vartus į rojų.

  Šiandien žmonės vis mažiau vieni kitais pasitiki. Noriu, kad sulaužytum nepasitikėjimo barjerus pradėdamas bent nuo vieno žmogaus. Pajusi, kaip pro sielos langą pamažu ims srūti šviesa.

  Noriu, kad sunkiai pakeliamo skurdo ir kančios realybėje kiekvienas vis iš naujo apmąstytume, kodėl mums Dievas davė rankas ir širdį? Kodėl liepė darbuotis ir mylėti? Nesusitaikykime su savo skurdu ir kančia. Vaduokimės iš to, kad galėtume ranką ištiesti dar labiau kenčiantiems bei stokojantiems.

  Noriu, kad patikėtum, jog tu Dievui, sau ir kitiems esi būtinas. Esi neatskiriama Dievo plano dalis, Jo didingosios kūrybos mintis. Todėl kas bebūtų su tavim iki šiol vykę, atsisakyk netikėjimo. Nėra tokių priežasčių, dėl kurių Dievas imtų tave mažiau mylėti. Jei ir buvai kieno nors atstumtas, sutarkime, kad nuo dabar bendrai ieškosime kelių, kaip tau padėti.

  Noriu, kad niekada nieko neatstumtumėte. Tokios teisės mums niekas nesuteikė. Tai nuodėmė, kuria dažniausiai nusidedame. Todėl jūsų gailestingumas tegul skaidrina širdis, o mylėjimo varpai tegul aidi aukščiau dangaus skliauto, kad neliktų žemėj ausų, neišgirdusių apie laimę, kurią esam verti išdalyti.

  Noriu, kad suprastum, jog tavo pašaukimas – atpažinti Kristaus veidą ne vien tuose, kuriuos myli, bet ypač visuomenės atstumtuosiuose, socialinės atskirties žmonėse. Noriu, kad tavyje visiems laikams išnyktų abejingumas nelaimingiesiems, nes būtent jie saugo raktus į Dangaus karalystę. Jų žaizdotose ar nuodėme suteptose rankose sudėta tavo amžinoji laimė.

  Noriu linkėti, kad kiekvieną dieną paženklintum bent vienu artimo meilės darbu. Kitaip tavo nugyventa diena liks beprasmė. Patikėk, mums atseikėtas laikas per daug trumpas, kad leistume sau gyventi vien dėl asmeninės gerovės.

  Turinys

  Pradžia / 7

  Noriu / 10

  Laimė / 13

  Dėmesys / 15

  Liga / 22

  Kančia / 25

  Gailestingumas / 28

  Jei / 34

  Požiūris / 35

  Tu gali / 40

  Netikėk / 45

  Paradoksai / 47

  Kasdien / 52

  Kai liūdna / 54

  Meilė / 56

  Viešpaties pašauktajam / 60

  Broliams / 65

  Ramybė / 72

  Slėpiniai / 75

  Pasipriešinkime blogiui / 79

  Leiskime gimti / 83

  Mirtis / 85

  Pabaigoje / 90

  Leave a Reply